Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Žilková v náručí jiného muže: Místo Holomáče objímala jeho kolegu

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia
Veronika Žilková

Herečka Veronika Žilková se před pár dny zúčastnila slavností premiéry filmu Spolu, ve kterém ztvárňuje jednu z hlavních rolí. Na velkou událost dorazila společně se svým partnerem Josefem Holomáčem, jež se na premiéře potkal se svým někdejším kolegou a bývalým členem kapely Argema, Jarkem Filgasem. 

Veronika Žilková svou lásku dávno neskrývá, a tak není divu, že hudebníka Josefa Holomáče vzala s sebou na slavností premiéru svého nového filmu s názvem Spolu. Kromě mnoha dalších tváří se uvedení snímků zúčastnil také rocker Jarek Filgas, který kdysi spolu s Holomáčem působil v kapele Argema. A jeho přítomnost herečku velmi potěšila. S rockerem se vítala dlouhým obětím, kterému Holomáč s nervózním úsměvem přihlížel. Na první dojem by se snad mohlo zdát, že mu pohled na svou novou lásku v náručí kamaráda nebyl moc příjemný. 

Konečně šťastná

Herečka má ale oči jen pro Holomáče a před nedávnem přiznala, že je po rozpadu manželství s Martinem Stropnickým konečně opět spokojená a má důvod se usmívat. „Přeji vám všem, kdo jste singl, ať taky někoho potkáte,” napsala na sociální síti ke společnému snímku. 

Úplný začátek jejich vztahu ovšem doprovázela jistá kontroverze. Veronika Žilková totiž v rozhovoru pro Blesk oznámila, že si manželka Josefa Holomáče našla ženu a že se hudebníkův rozvod táhne už více jak rok. To ale vzápětí na to Holomáčova manželka rázně vyvrátila.

Měla by si ověřit fakta

Martina Holomáčová zaslala redakci kafe.cz vyjádření, ve kterém tvrzení Veroniky Žilkové odmítala. „Paní Žilková by si vážně měla nejdříve ověřit fakta, než někde něco vyřkne. Tato skutečnost je totiž založena na pouhých domněnkách mého manžela,” bránila se Holomáčová, která zároveň vyvrátila, že by rozvod s manželem trval několik měsíců. „Náš rozvod je ve fázi příprav, které započaly před pár dny,” dodala. V úplném závěru pak popřála manželovi s Veronikou Žilkovou štěstí. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky