Veronika Žilková svou lásku dávno neskrývá, a tak není divu, že hudebníka Josefa Holomáče vzala s sebou na slavností premiéru svého nového filmu s názvem Spolu. Kromě mnoha dalších tváří se uvedení snímků zúčastnil také rocker Jarek Filgas, který kdysi spolu s Holomáčem působil v kapele Argema. A jeho přítomnost herečku velmi potěšila. S rockerem se vítala dlouhým obětím, kterému Holomáč s nervózním úsměvem přihlížel. Na první dojem by se snad mohlo zdát, že mu pohled na svou novou lásku v náručí kamaráda nebyl moc příjemný.

Konečně šťastná

Herečka má ale oči jen pro Holomáče a před nedávnem přiznala, že je po rozpadu manželství s Martinem Stropnickým konečně opět spokojená a má důvod se usmívat. „Přeji vám všem, kdo jste singl, ať taky někoho potkáte,” napsala na sociální síti ke společnému snímku.

Úplný začátek jejich vztahu ovšem doprovázela jistá kontroverze. Veronika Žilková totiž v rozhovoru pro Blesk oznámila, že si manželka Josefa Holomáče našla ženu a že se hudebníkův rozvod táhne už více jak rok. To ale vzápětí na to Holomáčova manželka rázně vyvrátila.

Měla by si ověřit fakta

Martina Holomáčová zaslala redakci kafe.cz vyjádření, ve kterém tvrzení Veroniky Žilkové odmítala. „Paní Žilková by si vážně měla nejdříve ověřit fakta, než někde něco vyřkne. Tato skutečnost je totiž založena na pouhých domněnkách mého manžela,” bránila se Holomáčová, která zároveň vyvrátila, že by rozvod s manželem trval několik měsíců. „Náš rozvod je ve fázi příprav, které započaly před pár dny,” dodala. V úplném závěru pak popřála manželovi s Veronikou Žilkovou štěstí.

Související články