Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Žilková je ze Soukupa celá paf: Myje nádobí, jako matka jsem nadšená

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: Profimedia
Veronika Žilková

Veronika Žilková je konečně spokojená s partnerem své nejstarší dcery Agáty Hanychové. Herečka je z nového potenciálního zetě naprosto unesená a o majiteli TV Barrandov mluví pouze v superlativech. Co o Soukupovi Žilková řekla a čím ji vlastně učaroval? 

Veronika Žilková se k bývalým románkům své dcery Agáty Hanychové raději nevyjadřovala, z nejnovějšího partnera je ale doslova nadšená. Herečka se s Jaromírem Soukupem sblížila na společné dovolené, kam televizní magnát pozval nejen Agátu, ale i její děti a matku a evidentně udělal dobrý dojem.

Žilková na Soukupa pěje samou chválu a prý ji svým chováním velice mile překvapil. 

"Nebudu komentovat Agátu, ale z pana Soukupa jsem unesená. Třeba už jen to, že po nás všech umyl nádobí. Já jsem to ještě u žádného svého manžela nezažila. Nikdy žádný chlap u mě nebo u Agáty nádobí nemyl," pěje matka Hanychové ódy na miliardáře v rozhovoru pro Blesk. Podle ní je prvním mužem, který na její dceři nechce mediálně parazitovat.

Soukup jako James Bond

"Tento pán nemá zapotřebí, aby na ní mediálně profitoval. Vlastně jim strašně držím palce, oba jsou extravagantní, nekonvenční a oba dva jsou takoví pankáči, což miluju, takže bych byla strašně ráda, kdyby jim to nějaký čas fungovalo. Musím říct, že jako matka jsem nadšená," rozpovídala se Veronika Žilková o novém vztahu Agáty pro výše zmíněný web

Herečka mimo jiné prozradila, že Jaromír Soukup si získal nejen přízeň Hanychové, během krátké chvilky si omotal kolem prstu i její dvě děti, a to hlavně staršího Kryšpína. 

"Když se objevil pan Soukup a hrál dvě hodiny s Kryšpínem ping-pong, tak pak přišel za mámou do kuchyně a řekl: Mami, všimla sis, že je podobnej Jamesi Bondovi? Začal ho prostě brát," rozplývá se Žilková. Tak snad tento vztah bude mít delší životnost, než předchozích sedm románků, které stihla Agáta Hanychová po rozvodu s Jakubem Prachařem. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky