Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Žilková šokuje, Stropnickému chce dát druhou šanci

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: Profimedia
Veronika Žilková

Zatímco se Martin Stropnický k rozvodu s Veronikou Žilkovou nevyjadřuje, herečka dál pálí do bývalého ministra obrany ostrými. Nyní se nechala slyšet, že by byla ráda, aby se vrátil zpět do České republiky. Chce, aby se podílel na výchově jejich dcery Korduly.

Návrat do ČR

V březnu poslal Stropnický své ženě e-mail se sdělením, že už ji nemiluje. Veronika od začátku tušila, že není vše tak jednoduché a časem se opravdu ukázalo, že za rozvodem není jen vyprchající láska, ale také další žena. Za rozpadem manželství Veroniky Žilkové a Martina Stropnického stojí údajně velvyslancova mladší podřízená z ambasády ČR v Tel Avivu, konzulární asistentka Markéta Horňáková. Na ni upozorňoval opakovaně herečku anonym v e-mailech už roky, Žilková se s ní v Izraeli sama osobně několikrát potkala. 

Stropnický bude po čtyřech letech v Izraeli končit a měl by se tak vrátit zpátky do České republiky, Žilková prozradila, že se mu domů za každou cenu nechce. „Nepohnulo se nic… Akorát já bych byla ráda, aby se tatínek, který bude v září už čtyři roky na ambasádě, což bývá obyčejně konec pobytu, vrátil a měli jsme střídavou péči o dceru Kordulu,“ prozradila pro pořad ShowTime.

Druhá šance

V prostředí jezdeckého areálu, kam dováží dceru Kordulu na hodiny jezdectví, přiznala, že už má systém střídávé péče vymyšlený. „To znamená, že bychom se tady v té Chuchli střídali, ale myslím si, že to je jenom moje přání. On bojuje ještě o prodloužení pobytu v Izraeli o rok. A já bych chtěla, aby se stal tatínkem, který se podílí na životě šestnáctileté dívky,“ dodává s tím, že se nejspíše nevyhnou tomu, aby si střídavou péči nechali potvrdit soudně.

I přes to všechno, co se mezi nimi stalo, je ochotna mu odpustit. „Slovo rozvod padlo ze strany novinářů!“ zdůraznila. „Já bych manželovi třeba nabídla, jestli má pocit, že se nerozcházíme kvůli třetí osobě, ale že to je kvůli nějaké krizi, vyhledání odborné pomoci. Nevím ale, jestli se mu se mnou bude chtít do manželské poradny. Já bych šla klidně, protože bych Kordulce a ostatním dětem ráda zachovala rodinu. Ale myslím si, že jsem směšná…“.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky