Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Děti Veroniky Žilkové zdědily pořádný balík: Připadlo jim víc než 10 milionů

Veronika Žilková se syny
Veronika Žilková se syny
Zdroj: Profimedia
Veronika Žilková se syny

Od smrti exmanžela Veroniky Žilkové Marka Navrátila sice uplynulo už dlouhých 7 let, až nyní se ale ukázalo, co po jeho smrti připadlo jejich společným dětem, synům Vincentovi a Cyrilovi. A dědické řízení k nim bylo opravdu štědré. Dohromady totiž zdědili majetek v hodnotě vyšší než 10 milionů korun. 

Před sedmi lety přišli Vincent a Cyril Navrátil o svého otce, který zemřel náhle poté, co prodělal mrtvici. Bratři, jejichž matkou je herečka Veronika Žilková, se pochopitelně nikdy nechlubili tím, co po otci zdědili. Jak ale informoval Blesk s odkazem na záznam o dědickém řízení v katastru nemovitostí, bratrům připadl pořádný balík. 

Více než 10 milionů

„Čistá hodnota pozůstalosti: 10 327 771 Kč,” je napsáno v usnesení z katastrálního úřady, podle kterého synové zdědili po otci dům v pražské čtvrti Přední Kopanina. Mladší z bratrů, Vincent, pak ještě dostal od notáře přidělený stoprocentní podíl v otcově firmě MÁTA stavební práce s.r.o.. Ve firmě Vincent setrval až do roku 2021, pak ovšem z veřejnosti neznámých důvodů podíl přepsal na svého bratra Cyrila. 

Náhlá smrt

Marek Navrátil a Veronika Žilková se vzali v roce 1988 a jejich manželství vydrželo až do roku 2005. I po rozvodu zůstali přátelé a bývali často v kontaktu. Jeho náhlá smrt, k níž došlo v roce 2016, tedy zarmoutila celou hereččinu rodinu. „Bylo to náhlé. Dostal mrtvici, převezli ho s krvácením do mozku do nemocnice a tam v pátek ve dvě hodiny odpoledne zemřel,” uvedla tenkrát herečka. 

„Byli jsme rozvedení, ale byl to otec mých dvou dětí a spolu jsme jich vychovávali dokonce pět. Od dvou let vychovával i mou dceru Agátu z předchozího manželství, kterou miloval a ona jeho,” opěvovala zdrcená Žilková svého exmanžela po jeho smrti. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky