Veronika Žilková se rozhodla zúčastnit StarDance hlavně proto, aby se zlepšila v tanci a také chtěla zapomenout na bolestivou událost. Tehdy totiž herečce zemřel v šesti měsících syn Melichar, který se narodil s vrozenou brániční kýlou.

"Dostala jsem nabídku a zjistila, že se vlastně můžu naučit tancovat a přijít na jiné myšlenky," svěřila se Žilková ve studiu Blesk Dance svému bývalému tanečníkovi Marku Dědíkovi.

"Jenže pak jsem si vylosovala číslo pět. A protože mi umřelo páté dítě, bylo mi jasné, že to nebude mé šťastné číslo. A taky nebylo…" dodala hvězda, která se nakonec udržela pouze do druhé epizody.

Seděla jsem tam celou noc

"Kordulka, které bylo tehdy pět let, se dívala na přenos u kamarádky. A když viděla, že jsem vypadla, dostala zničehonic čtyřicítky teploty a začala kolabovat!" zavzpomínala Veronika Žilková na děsivý moment.

Z přímého přenosu tak jela herečka ihned s dcerou do Motola a nestihla se ani odlíčit. "Přijali nás k hospitalizaci a okamžitě Kordulku napojili na infuze. Seděla jsem tam celou noc u postýlky nalíčená s dlouhýma zlatýma řasama jako ta panenka ve vystoupení," popsala Veronika, která Kordulu musela celou noc hlídat a nezamhouřila oko.

"Ráno nás propustili a já jela šťastná domů. Nějaké vypadnutí jsem vůbec neřešila. Jenže jsem bohužel neřešila ani poplatek šedesát korun za hospitalizaci," doplnila herečka s tím, že se kvůli této události dostala do exekuce.

"Za pět let bohužel přišlo zjištění, že jsem v exekuci. A najednou jsem musela za tu noc zaplatit osm a půl tisíc korun pokutu vymahačům," uzavřela Žilková.

Herečka si zatančila nakonec pouze jednou a hned vypadla

Související články