Rozvod Agáty a Jakuba Prachařových se schyluje ke konci. Manželé spolu prožili sedm let, nakonec se jim ale nepodařilo ustát dlouhotrvající krizi.

Rozchod neproběhl zrovna v přátelském duchu, herec si totiž našel milenku Denisu Dvořákovou, a omylem ho s ní vyfotili novináři! Prachařová se tak o své "náhradnici" dozvěděla z médií.

Postupem času se naštěstí emoce mezi ex partnery zklidnili a Prachařovi došli k jakési vzájemné dohodě, hlavně kvůli společné dceři Mie. Stále ale hrozí, že by se do aféry mohly vložit tchyně, které už v minulosti předvedly drsné mediální přestřelky.

Vloží se do rozvodu i "babičky"?

Když se před třemi lety provalila nevěra Agáty Prachařové, do celé věci se vložila její tchyně Dana Batulková a to rozjelo veliký spor s Veronikou Žilkovou. Babičky malé Miy byly doslova na nože.

Batulková nemohla překousnout, že Agáta nasadila jejímu synovi parohy a nabourala se tehdy do jejího Facebooku! Když Prachař kvůli tomu Agátu na čas opustil, Žilková se k situaci začala vyjadřovat a mimo jiné prohlásila, že "Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím," čímž rozjela mediální válku.

Batulková totiž ihned na reakci Žilkové měla ostrou odpověď. "Připadá mi nedůstojné vyřizovat si jakékoli věci přes média. Nechci nikoho urazit, ale ani světský by se k sobě takovým způsobem nechovali," prohlásila matka Prachaře v rozhovoru s duem Těžkej Pokondr na Frekvenci 1. Tím ale spor neskončil!

Dana Batulková se svého syna před lety zastala!

"Pro mě to není urážka. Všichni rádi chodíme na poutě a kolotoče! Být světský je obdobná práce jako být komediantka. Ale teď vážně! Dana trochu mlží. Získala informace o Agátě na základě hacknutí její soukromé korespondence a ONA to pak zveřejnila. Potrestala se sama!" bránila Žilková svou dceru.

Není divu, že všichni s napětím očekávají, zda se i tentokrát Prachařová se Žilkovou před rozvodem svých potomků do sebe znovu pustí a nebo vše proběhne bez zbytečných emocí.

Zatím to vypadá, že by se Parchařovi mohli rozvést v klidu, tak se necháme, zda se do aféry vloží rázné tchyně, nebo tentokrát zůstanou raději v pozadí...