Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příprava na nový začátek? Veronika Žilková se zbavuje věcí po Stropnickém

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: Profimedia
Veronika Žilková

Veronika Žilková plní poslední dny přední stránky bulvárních médií. Její třetí rozvod je velkým tématem pro veřejnost. Herečka teď všechny překvapila tím, že uspořádala výprodej různých věcí přímo před svým domem, nejednoho člověka napadlo, že se jedná o věci, které jí zakoupil právě Stropnický. 

Věci po Stropnickém

Sama prožívá těžké období, přesto myslí na ostatní. Herečka Veronika Žilková chtěla pomoci ukrajinským dětem, a tak uspořádala výprodej svého oblečení: "Dnes garážový výprodej! Velká legrace a dobrá věc! Za vaše peníze si odnesete staronové věci a pomůžete ukrajinským dětem, výtěžek poputuje k nim," vyzvala své sledující, ať dorazí do jejího domu v Praze. O jaké věci se jedná, neprozradila, ale z fotek bylo zřejmé, že ke koupi byly i pánské oděvy. Jestli patřily Stropnickému, ví jen herečka sama. Mezi nabízenými věcmi byla například i speciální Bible: „Tohle je speciální Bible, tu dostávali vojáci, to je z ministerstva obrany, tak tu prodávám za stovku,“ prozradila Blesku. Nejen Bible je z dob, kdy žila s bývalým ministrem obrany, ale i beduínské pončo, které si Veronika přivezla z Izraele, kde dva roky žila se Stropnickým, který tam vykonával funkci českého velvyslance.

Pomoc Ukrajině

„Veškeré finance, které tady získáme, dáváme na prodej vstupenek na velikonoční představení, ovšem to budou ukrajinský Velikonoce, takže 24. dubna v Divadle Broadway, kde budou umělci z Ukrajiny, které jsme našli v těch různých centrech, vystupovat právě pro ukrajinské maminky s dětmi,“ vysvětlovala záměr garážového výprodeje Veronika Žilková. S prodáváním jí pomáhaly dvě ukrajinské maminky Taťána a Angelika. „Maminky prodávají u mě a jejich děti zase prodávají u Agáty,“ smála se herečka, která svým činem pomůže hned několika ukrajinským rodinám.

Máma a dcera

Podle sociálních sítí je jasné, že Veronika se svou nejstarší dcerou Agátou tráví po ohlášení rozvodu veškerý volný čas. Společně tvoří videa na své instagramové profily, jezdí na výlety a teď i uspořádaly charitativní akci. Čas trávený s Veronikou prospívá i Agátě, ta dříve plnila bulvár skandály, nyní se prezentuje jako zdatná kuchařka, matka a především psychická podpora své rozvádějící se matky. Rodinou otřásl i infarkt nejstaršího syna Žilkové, Cyrila, k jeho zdravotnímu stavu se herečka vyjádřila jen velmi okrajově: „Jsem vyčerpaná, nevím, co bude. Cyril je sice dospělý, ale navždy bude moje dítě, kterého budu chtít chránit a budu mít o něj až nadosmrti strach. Takový bezva kluk to je, ale bohužel má slabé srdíčko.“ 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky