Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Žilková: Agátě jsem v životě nešla příkladem

Veronika Žilková a Agáta Prachařová
Veronika Žilková a Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia
Veronika Žilková a Agáta Prachařová

Agáta Prachařová (35) se rozvádí, pálí mosty a vrací se ke svému rodnému příjmení. V těžkých chvílích má oporu ve své matce, ta si ale sype popel na hlavu. 

Konec 

Agáta Prachařová prochází rozvodem. Neustála manželskou krizi a s Jakubem Prachařem (36) žijí odděleně. On prožil románek s topmodelkou Denisou Dvořákovou (29), ona se chlubila novým vztahem a později přiznala rychlý rozchod. K sobě to manžele ale znovu nesvedlo. Rozvod by měl být u konce na sklonku léta. 

Modelka chystá velké změny. Tou největší je bezesporu návrat k rodnému příjmení. Tvrdí, že si jméno po manželovi vzala kvůli růžovým brýlím a slepé zamilovanosti. Mají vyřešené majetkové vyrovnání i péči o dceru Miu. Nic nebrání tomu, aby bylo manželství brzy minulostí. 

Krach manželství nezasáhl jen dva hlavní aktéry, ale i jejich rodiny. Oba mají matky, které se pohybují v uměleckých kruzích a jsou často na očích. 

Viník 

Veronika Žilková (58) se nechala slyšet, že někteří lidé si nejsou souzeni. Není problém, když se rodina rozpadne, ale je důležité, aby rodiče fungovali pro děti. To se prý její dceři zatím daří. Děti, Kryšpín i Mia, jsou pro ni na prvním místě. 

Herečka a manželka Martina Stropnického (63), kterého po dlouhém váhání nechala kvůli práci v Izraeli, Veronika Žilková cítí za krach manželství své dcery částečnou vinu. Krizí Agáta prochází už rok a herečka se s novou situací nesrovnala a cítí, že kdyby šla dceři lepším příkladem, mohlo by všechno dopadnout jinak. Stavěla by se ke vztahům lépe. Sama Žilková je dvakrát rozvedená a mimo manželství měla nespočet vztahů. 

Možná se bude modelka řídit stejným heslem jako její matka a štěstí najde až na třetí pokus. Šanci mají ale jen nápadníci, kteří nemají hluboko do kapsy, vlastní luxusní vůz a vilu vyšší hodnoty než má Prachařová. Jen málokdo má bohužel nemovitost za deset milionů korun. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky