Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Kopřivová čeká dítě, bývalá Jágrova přítelkyně sdělila radostnou novinu

Veronika Kopřivová Miroslav Dubovický
Veronika Kopřivová Miroslav Dubovický
Zdroj: Profimedia

Několik let žila po boku Jaromíra Jágra, toho pravého v něm ale Veronika Kopřivová nenašla. Influencerka na sociální síti oznámila své první těhotenství, otcem je model Miroslav Dubovický.

Veronika Kopřivová byla několik let partnerkou Jaromíra Jágra a všichni fanoušci hokejové hvězdy věřili, že právě ona bude matkou jeho dětí.

Nakonec měl ale osud jiné plány a v roce 2019, po několikaměsíčním zapírání, přiznali Jágr s Kopřivovou, že už netvoří pár. 

Dlouho ovšem sympatická blondýnka sama nezůstala, do oka jí padl model Miroslav Dubovický. V loňském roce sice vztah prošel krizí, dnes je ale vše zažehnáno a dvojice očekává příchod prvního potomka.

Ještě loni v létě to vypadalo, že vztah Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického je u konce. Kopřivová na Instagramu odpovídala na dotazy svých fanoušků velice podivně.

„Jsi šťastná?“ zeptala se například Kopřivové jedna ze sledujících. „Štěstí je dle mého hodně pomíjívé. Je to chvilkový pocit, který zažívám ale dost často. Jsem nadšenec a stačí mi maličkost, abych se nadchla. Právě v tento okamžik se necítím šťastně,“ odpověděla tehdy. 

Padlo i několik otázek na miminko, i tam byla ale Kopřivová skeptická. „Plánovat si mohu, co chci. Jen je problém, že jsou na to potřeba dva,“ naznačila, že Miroslav Dubovický už není jejím partnerem. Vše ale mělo šťastný konec.

„BUDEME RODINA! Nosím pod srdcem 21 týdnů náš poklad. Je to nádherný pocit, cítím se šťastně a požehnaně. Nesmírně se těším na novou životní roli, až budu máma, a s jistotou vím, že Miroslav Dubovický bude ten nejlepší táta, kterého jsem si mohla pro naše děťátko přát,“ oznámila Veronika Kopřivová na Instagramu své těhotenství.

Pro fanoušky to ale prý nebylo žádné překvapení, blondýnku totiž prozradil její kyprý dekolt na videích z dovolené, který v plavkách skutečně nešlo přehlédnout.

„Gratuluji, myslím, že už včera vše prozradila prsa ve stories,“ opakují se reakce v komentářích. I my budoucí mamince velice gratulujeme a těšíme se na další slavné miminko.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky