Veronika Kopřivová je těhotná a otcem dítěte je její partner, model Miroslav Dubovický. Ačkoliv se dvojice na miminko velmi těší, ještě minulý rok nebylo jasné, zda spolu zůstanou.

Kopřivová v létě naznačovala, že vztah s Dubovickým prochází krizí, a vypadalo to na konec jejich love story. Nakonec ale vše dobře dopadlo a pár měsíců poté se expřítelkyni Jardy Jágra podařilo otěhotnět.

Budoucí maminka přípravy na rodinný život ani v nejmenším nepodcenila, a proto se rozhodla pro koupi vlastního bytu. Dlouho v něm ale nejspíš nezůstane, za čas totiž bude prostor příliš malý.

Veronika Kopřivová si koupila byt 2+KK za více než šest milionů korun

„Hurááá, konečně jsem si koupila vlastní byt. Odvaha jít si za svými sny a trávit dny, svátky a víkendy prací mají smysl. Vždy jsem si přála smysluplně investovat peníze do vlastního bydlení. Je mi líto, že jsem to neudělala už dřív, ale vše má asi svůj čas,“ pochlubila se na svém Instagramu nedávno Veronika Kopřivová.

Web Extra pak prozkoumal kupní smlouvu, podle které dala Kopřivová za nemovitost pořádnou pálku. Větší polovinu majitelka e-shopu překvapivě zaplatila hotově!

Dle informací stejného webu si podnikatelka našetřila 3,5 milionu a na zbytek si vzala úvěr.

Byt bere Kopřivová jako investici, chce ho pronajímat

Nové bydlení Veroniky Kopřivové má celkovou rozlohu 55,3 m2 a nachází se v 2. nadzemním podlaží domu. Kromě toho může budoucí maminka využívat i terasu o podlahové ploše 33,3 m2 nebo sklep v druhém patře.

Velikost bytu ale napovídá, že se v něm Kopřivová dlouho neohřeje, pro rodinu je totiž nedostatečně prostorný. To si ostatně podnikatelka uvědomuje a plánuje se za dva až tři roky přesunout do většího.

„Mám v plánu tady bydlet tak 2–3 roky a následně byt třeba pronajímat. Jsem ráda, že tuhle radost s vámi mohu sdílet, ne z důvodu chlubení, ale sdílené radosti a motivace. Věřte si. Běžte a tvrdě a s láskou pracujte na svých snech,“ uvedla na Instagramu.