Pro sebe a malou dceru Ellu si vybrala byt v řadovém domku v Praze. Byt má čtyři pokoje, šatnu, terasu a malou zahrádku, což je něco, co každý rodič pravděpodobně velmi ocení, zvlášť ve městě. Momentálně je ve fázi, kdy musí nové bydlení zařídit, na novou životní etapu se ale velmi těší. Po rozchodu tak nemá na smutnění příliš mnoho času.

“Já jsem pyšná na tu obyčejnou holku, která si vždy sama ze všech těch velkých snů dělá skutečnost. Ano, s radostí a pokorou se chválím. A děkuji vám všem, co přejete, pomáháte a podporujete ostatní,” vyjádřila na sociální síti slova vděčnosti Veronika Kopřivová.

Jako původní profesí kadeřnice z Teplic skutečně Veronika Kopřivová urazila dlouhou cestu. Podařilo se jí nejen prosadit na sociálních sítích, ale také vybudovat vlastní eshop s oblečením, který se těší velké oblibě. Co se nemovitostí týká, její nový byt je již druhý, který si sama pořídila.

Před několika lety si koupila byt na pražském Smíchově o celkové rozloze 55,3 m2 a nachází se ve druhém nadzemním podlaží domu. K dispozici je také sklep nebo terasa o rozloze 33 m2. V něm nějakou dobu žila se svou rodinou, ale již dříve přiznala, že se časem plánují přesunout do většího a stávající byt pronajímat.

Je možné, že nemovitého majetku má nebo měla Veronika Kopřivová ještě více. V minulosti se s expartnerem Miroslavem Dubovickým plánovali stěhovat do domku v Litoměřicích, odkud on i jeho rodina pochází. Dům měl být teprve ve fázi příprav na stavbu, když se s plánem influencerka svěřila deníku Blesk.

Spolu s Miroslavem Dubovickým také půvabná blondýnka rekonstruovala dům v Itálii. Není přitom jasné, zda celkem dvě nemovitosti, které v italském městečku postupně upravovali, patří jim, rodičům Dubovického nebo je celá situace ještě jiná. V každém případě právě toto ubytování Veronika Kopřivová v minulosti nabízela k pronájmu, jak již dříve uvedl Expres.

Související články