Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zničená Kopřivová je na hranici svých sil: Kvůli dceři v nemocnici nejí a nespí

Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
Zdroj: Profimedia
Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová a její snoubenec Martin Dubovický jsou strachem bez sebe. Jejich dcera Ella skončila v nemocnici s takzvanou mastoiditidu, což je zánětlivé onemocnění sklípků spánkové kosti. Podle modelky došlo ke zhoršení stavu její dcerušky po podání třetí dávky povinného dětského očkování.

Veronika Kopřivová se ozvala fanouškům na Instagramu s velice smutnou zprávou. Její dcera Ella byla převezena do nemocnice v Motole. "Do čtvrtka bylo vše v pořádku, pak ale byla Ella na poslední dávce povinného očkování a bum," svěřila se vystrašená maminka na sociální síti.

Její dceři následně lékaři diagnostikovali mastoiditidu, což je zánětlivé onemocnění sklípků spánkové kosti, které nejčastěji vzniká jako komplikace u zánětu středního ucha.

"Čekáme, až zaberou antibiotika, aby se vyhnula operaci. Včera musela pod celkovou anestezii, aby jí byla zavedena centrální žilní kanyla do krční žíly. Dnes jí píchli obě uši a čekáme na výsledky, co dál. Věřím, že operace nebude potřeba a naše láska bude brzy v pořádku," popsala Kopřivová.

Jsem hotová, od včera jsem nic nejedla


"Čtyři hodiny, výměna stráží. Teď jsem přijela z Motola domů, jelikož bydlíme kousek pod kopcem. Malá spí, Míra je tam s ní. Já se jdu domů vykoupat a zabalit nám nějaký věci, nic tam nemáme. Taky potřebuju nějaký jídlo a pití, od včera od oběda jsem nic nejedla," nahrála Veronika Kopřivová krátké storíčko mezi přejezdem z nemocnice domů, kam si odskočila pro potřebné věci.

"Jsem hotová, asi nejvíc co jsem kdy byla. Co budu vám povídat, asi každý rodič tohle zná, ten strach a starost kolem dítěte... děkuju vám všem za vaše zprávy, sice nemám sílu reagovat, ale vše si čtu a moc si toho vážím. Jdu, ať jsem co nejrychleji zpátky za tou mojí láskou," dodala.

"Napakovaná a zpátky do nemocnice," oznámila později Kopřivová cestou do Motola. Nezbývá než celé rodině popřát mnoho sil a malé bojovnici Elle rychlé uzdravení.

Veronika Kopřivová má o svoji holčičku veliké obavy

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky