Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Kašáková znovu oblékla svatební šaty: Vzpomínky ji dohnaly k slzám

Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
Zdroj: Profimedia
Veronika Kašáková

Veronika Kašáková si pár týdnů po svatbě oblékla znovu svatební šaty a to dokonce ty stejné. Půvabná modelka se v nich prošla na mole módní charitativní přehlídky salonu Delta v Mostě. 

V krásných šatech se v srpnu provdala za svého dlouholetého partnera Milana Sovadinu, před rokem a půl se jim narodil syn Matyáš. Sňatek modelka oznámila prostřednictvím sociálních sítí. Na svůj Instagram postupně vkládala černobílé fotografie z veselky. 

Svatební šaty

Vynést znovu svatební šaty nebyl nápad modelky. „Já bych si je sama ani nevzala, ale pořadatelka akce Petra Vyoralová měla za to, že bych si je měla vzít, tak je mám. Svatbu v nich si uchovávám v realitě, nechci ji ničím nahrazovat. Ani jsem je původně nechtěla, ale nakonec jsem byla ráda, že lidi mě v nich poznávali,“ prozradila Veronika pro Blesk a neskrývala dojetí.

Charita

Charitativní přehlídka vybrala přes dvě stě tisíc korun. Tuto částku získala modelka do svého nadačního fondu. Stejný díl získal Dětský domov ve Vysoké Peci, kde Veronika s bratrem Karlem vyrůstala, a Klokánek Teplice. Nadační fond Veroniky Kašákové je zaměřený na pomoc dětem z dětského domova. Finanční prostředky jim pomohou na cestě do reálného života. Veronika, která sama v dětském domově vyrůstala, ví, jak je těžké začlenit se. Právě díky vlastní zkušenosti se rozhodla pomáhat ostatním. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky