V krásných šatech se v srpnu provdala za svého dlouholetého partnera Milana Sovadinu, před rokem a půl se jim narodil syn Matyáš. Sňatek modelka oznámila prostřednictvím sociálních sítí. Na svůj Instagram postupně vkládala černobílé fotografie z veselky.

Svatební šaty

Vynést znovu svatební šaty nebyl nápad modelky. „Já bych si je sama ani nevzala, ale pořadatelka akce Petra Vyoralová měla za to, že bych si je měla vzít, tak je mám. Svatbu v nich si uchovávám v realitě, nechci ji ničím nahrazovat. Ani jsem je původně nechtěla, ale nakonec jsem byla ráda, že lidi mě v nich poznávali,“ prozradila Veronika pro Blesk a neskrývala dojetí.

Charita

Charitativní přehlídka vybrala přes dvě stě tisíc korun. Tuto částku získala modelka do svého nadačního fondu. Stejný díl získal Dětský domov ve Vysoké Peci, kde Veronika s bratrem Karlem vyrůstala, a Klokánek Teplice. Nadační fond Veroniky Kašákové je zaměřený na pomoc dětem z dětského domova. Finanční prostředky jim pomohou na cestě do reálného života. Veronika, která sama v dětském domově vyrůstala, ví, jak je těžké začlenit se. Právě díky vlastní zkušenosti se rozhodla pomáhat ostatním.