Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kašáková zveřejnila romantický snímek z obřadu, vzala si dlouholetého partnera

Veronika Kašáková s manželem
Veronika Kašáková s manželem
Zdroj: Profimedia
Veronika Kašáková s manželem

Půvabná miss Veronika Kašáková se vdala. Jejím manželem se stal dlouholetý partner Milan Sovadina, se kterým má syna Matyáše. Děkujeme všem, stálo u snímku, jenž modelka zveřejnila na sociálních sítích. Pod romantickou fotografií z obřadu se začalo kupit nespočet gratulací. 

Veronika Kašáková známá jako Miss z dětského domova se vdala. Po devíti letech soužití si vzala Milana Sovadinu, se kterým vychovává syna Matyáše. Šťastnou novinkou se pochlubila na svém Instagramu, kde zveřejnila romantický snímek ze svatebního obřadu. 

Experimenty se vzhledem

V minulosti tam však zveřejnila i fotografie, které jsou spíše než romantické, s pousmání. Veronika je éterická blondýnka s dlouhými, přirozenými vlasy a minimem make-upu. Málokdo by ji tak poznal v červených vlasech s velmi tenkým obočím a oranžovou barvou ze solária. Právě tyto fotografie odhalila svým sledujícím. Na otázku, co by vzkázala svému mladšímu já, odpověděla a přiložila hned několik svých fotek z dospívání. „Že hladovění není cesta k dietě a taky, že být černá ze solárka není pěkný,“okomentovala fotografii, na které má oranžovo-hnědý tón pleti a odbarvené vlasy peroxidem. 

Nyní maminka malého Matyáše už ví, že její přirozený vzhled jí sluší nejvíce. To stejné si o tom myslí nejspíše i její manžel Milan. „Kdyby mi někdy jednou někdo řekl, že se jednou nebudu vůbec malovat, smála bych se na plné kolo. Od základky jsem záviděla holkám, které měly tmavé řasy a obočí,“ dodala.

Pocit nedostatečnosti

Veronika se léta potýkala se stavy úzkosti kvůli pobytu v dětském domově. „Už jako malá jsem vnímala dost silné hlasy v hlavě, které ke mně promlouvaly. Trápily mě negativní myšlenky, ošklivé představy o mně samotné, byla jsem se sebou nespokojená. Myslím, že to souviselo s tím, co se mi dělo doma v raném dětství. Když máma odloží dítě, malý človíček si to vyloží tak, že je špatnej a zlobivej, nebo že ho maminka nemá ráda,“ zavzpomínala v rozhovoru pro jenproženy.cz.

 

Tyto pocity nejspíše vedly k tomu, že se Veronika později přihlásila do soutěže krásy, toužila být doceněná. „Hledala jsem někoho, kdo mi zvedne sebevědomí a dá mi nálepku, že jsem hezká holka. A to se opravdu stalo. V roce 2014 jsem se stala finalistkou Miss ČR! Ráda na to vzpomínám. Dodnes naše parta holek jezdí na dovolené, trávíme spolu víkendy, přátelíme se. Je nás šest a většinou jsme už maminkami. I já.“

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky