Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Freimanová po letech o rozvodu s Brabcem: Nevěra byla poslední kapka

Veronika Freimanová
Veronika Freimanová
Zdroj: Martin Přibyl CNC / CNC / Profimedia
Veronika Freimanová

Veronika Freimanová patří mezi nejoblíbenější herečky u nás. Hvězda si v minulosti prošla bolestivým rozvodem s Jaroslavem Brabcem, důvody rozpadu vztahu si ale Freimanová dlouho nechávala pro sebe.

Veronika Freimanová má s Jaroslavem Brabcem dcery Terezu a Markétu. Filmový a televizní kameraman, režisér a scenárista má ještě jednu dceru, která se mu narodila s manželkou Jiřího Menzela Olgou.

Podle Freimanové ale nebyla nevěra ze strany Brabce důvodem, proč se jejich manželství rozpadlo.

"Bulvár má jednu výhodu. Je dost pozadu. V době, kdy to plnilo noviny, se mě to už moc netýkalo. To, o čem se tehdy psalo, nebylo důvodem rozpadu mého manželství," svěřila se herečka v rozhovoru pro časopis Rytmus života. Freimanová s odstupem času vidí svůj vztah s Brabcem trochu v jiných barvách a tvrdí, že byl vlastně od začátku odsouzen k záhubě.

Manželství skončilo před kauzou


Manželství Veroniky Freimanové a Jaroslava Brabce nikdy nebylo zrovna harmonické. Herečka a kameraman se často hádali a důsledkem toho přešla jejich zamilovanost téměř v nenávist.

Vztah se ale začal rozpadat dávno předtím, než byl Brabec nevěrný. "Manželství skončilo ještě před tou kauzou. A daleko drsněji. Tohle byla jenom taková třešnička na dortu," říká herečka a dodává, že ji mrzel i fakt, že Brabec rozvracel současně i jinou rodinu. Olga Menzelová, která mu porodila dítě, byla totiž v té době vdaná.

Freimanová se dlouho snažila manželství za každou cenu udržet. Navíc se jí několik let nedařilo s Brabcem otěhotnět, proto když se jí narodily dvě dcery, chtěla kvůli nim vztah zachránit. Zásadní rozhodnutí prý učinila až poté, co si promluvila se svou sestrou a ta jí otevřela oči.

Zjistíte, že už to dál nejde

"Sestra mi položila jednou otázku, co by se podle mě stalo, kdyby moje manželství s Jaroslavem skončilo. A mně došlo, že vlastně nic. Najednou jsem zjistila, že už s námi docela dlouho nežije," vrátila se Freimanová do minulosti a dodala, že jí právě tento rozhovor pomohl učinit zásadní krok.

"Je opravdu velmi vysilující žít s mužem, pro kterého žádná rodinná událost není dostatečným důvodem k tomu, aby změnil svůj osobní program. Děláte vše proto, aby rodina fungovala, ale pak se dostanete do určitého kulminačního bodu. Ohlédněte se a zjistíte, že už to takhle dál nejde, že už nemůžete," uzavřela.

V současné době je herečka podruhé šťastně vdaná. S Vladimírem Broučkem se seznámila v roce 2013 a často se společně objevují ve společnosti.

Freimanová po bolestivém rozvodu našla svou spřízněnou duši ve Vladimírovi Broučkovi

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky