Oblíbená herečka, která se do srdcí diváků patrně nejvíce zapsala svou rolí v kultovní komedii pro mládež Sněženky a machři, byla téměř třicet let vdaná za režiséra Jaroslava Brabce. Dlouhou dobu se mělo za to, že tento jestli je na české mediální scéně pár, který nemůže nic rozdělit, jsou to právě oni. Opak byl ale pravdou. 

Po letech manželství se Veronice Freimanové prý začaly zajídat Brabcovy nevěry a neustálé úlety. Poslední kapkou mělo být narození nemanželské dcery, kterou přivedla na svět Olga Menzelová. Po tomto extempore následoval rozvod. 

Nový start po padesátce

Herečka se musela z krachu vztahu nějakou dobu vzpamatovávat a pomalu se smiřovala s myšlenkou, že už možná zůstane sama. Po padesátce ale potkala architekta Vladimíra Boučka a přeskočila jiskra, která způsobila, že za nějaký čas šla Veronika Freimanová k oltáři podruhé. 

Spolu jsou již přes deset let a jejich láska stále kvete. Na Veronice Freimanové je na první pohled vidět, jak šťastná a spokojená je. Daří se jí také po pracovní stránce, vidět ji diváci mohli například v úspěšném seriálu ZOO, a to rovnou v roli ředitelky zoologické zahrady. 

To oceňuje především její malá vnučka Ella, která je velkou milovnicí zvířat všeho druhu. “Moje vnučka má to štěstí a já tu smůlu, že dědeček z druhé strany, tatínek od mého zetě, pracuje v pražské zoo. Ona je tam díky tomu pečená vařená, takže já už pro ni nemám co objevovat. Řekla bych dokonce, že z ní roste opravdu zkušená chovatelka,” prozradila pro server Lifee.cz před časem. 

Jako typická babička nevypadáme

“Já s ní moc ráda chodím na procházky po Praze, to je zase moje doména. Ella také chodí často a ráda do divadla. A miluje hry „jako“. Ráda utíká do světa fantazie,” řekla Veronika Freimanová o své vnučce víc. “Do její výchovy se snažím nemluvit, ale někdy poradím. S láskou,” dodala s úsměvem.

Nutno ovšem dodat, že jako typická babička rozhodně nevypadá. Vypadá, jako by téměř nestárla, přitom pro to ale dělá jen málo. Nenavštěvuje žádné zkrášlovací salony, v jídle si dopřeje, na co má chuť. Sama se domnívá, že za to nejspíš vděčí genům. Její babička se dožila velice úctyhodného věku 104 let. “Možná by žila ještě déle, ale život už ji nebavil. Vzpomínám, jak se rozčilovala, když jí někdo po stovce přál k narozeninám ještě jednou tolik,” řekla herečka pro Prima Ženy.

Související články