Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak probíhají Vánoce u Veroniky Arichtevy: Vše se točí kolem dítěte

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: profimedia

Veronika Arichteva porodila syna Luka teprve nedávno, ale prvních Vánoc s ním se nemůže dočkat. Nejraději by měla vyzdobený byt celý, ale vzhledem k péči o malé miminko to prostě nezvládá. Proto se z legrace rozhodla trýznit manžela. Vánoční výzdoba bude letos na něm.

Veronika Arichteva je maminkou na plný úvazek a vánoční výzdobu doma chystat nestíhá. Je jasné, že jí s ní letos bude muset pomoc manžel. Režiséru Biserovi Arichtevovi se sice nechtělo, ale s trochou nadsázky se dá říci, že neměl na vybranou.

„Bude to týden, co jsem doma dost často a výrazně v blízkosti Bisiho opakovala, že chci letos stromeček dřív kvůli atmošce a světýlkům, až vstal do rozdělaný práce a jel ho koupit,“ svěřila se Arichteva na Instagramu. Ta manžela nenápadně nutí, aby letos všechno zařídil on.

Veronika Arichteva Veronika Arichteva Zdroj: Profimedia

„Já kolem něj každý den mlčky v rychlosti probíhám a dělám, že ho nevidím. Bohužel, vidím Bisiho,“ směje se herečka. Nakonec ale slíbila, že přeci jen přidá ruku k dílu. „Dneska ho ozdobím, i kdybych se jednou neměla vyspat,“ postavila se k tomu čelem Veronika.

Není to ale jediné, co doma řeší. Dlouho se trápila tím, jak bude její pes Ebbi reagovat na dalšího člena rodiny. „Bála jsem se, že Ebbina bude na novýho člena rodiny žárlit. Že se bude doprošovat pozornosti a nosit nám svoje hračky, který najednou zjistí, že několik let má,“ popisuje s humorem sobě vlastním svoje obavy.

Veronika Arichteva Veronika Arichteva Zdroj: Profimedia

„Třeba ho i ignorovat a lézt mu do jeho hnízdečka, ideálně ve chvíli, kdy ho tam pokládáme. Možná taky, že se bude snažit ukořistit si svůj kus místa na kojícím polštáři,“ pokračuje.

„Nebo že si lehne v klidu přes něj, když uslyší pusinkovací útok. Ano, bála jsem správně! Ale občas vypadá, že ho má i ráda. Ten den, až Luka zjistí, že má Ebbi ocas a ona, že Luka žužlá rohlík, ten den si beru dovolenou!“ vtipkuje Arichteva.

Momentálně si dovolenou ale určitě vzít nemůže. Čísla nakažených koronavirem se opět zhoršují a pravidla tak logicky zpřísňují. Všichni musí být pokud možno doma. To Veronice příliš nevyhovuje. Daleko raději by chodila po návštěvách.

Veronika Arichteva Veronika Arichteva Zdroj: profimedia

„Už mi z tý izolace začínalo být trochu mrzuto. Si člověk ani nemůže odfrknout u kámošky a dítětem se musí chlubit jenom na těch internetech, kafe pít ideálně doma a rektální trubičky objednávat online. Ale zase bude dobře. To je jasný,“ konstatuje.

Sama ale přiznává, že syn ji zabaví na všech frontách. „To je lepší než krb! Furt, furt na něj čumim. A budu celej život. I když půjde na rande. Máma v patách forever,“ napsala k dojemné fotce s malým synem, na kterého se nemůže vynadívat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky