Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Arichteva: Má obavy o práci snů a čeká ji nejtěžší rozhodnutí v životě

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: Profimedia
Veronika Arichteva

Veronika Arichteva se konečně dočkala a ve svých třiatřiceti letech je poprvé těhotná! Ačkoliv je samozřejmě z očekávaného miminka nadšená, přes to má situace i stinné stránky. Herečka možná přijde o práci snů!

Veronika Arichteva několik let mateřství odsouvala a měla k tomu pádné důvody! Herečce se hrnula jedna pracovní nabídka za druhou a nebylo jednoduché vyskočit z rozjetého vlaku.

Po Stardance se ale nechala Veronika slyšet, že by s manželem Biserem Arichtevem konečně začali pokoušet o miminko! Dlouho se nic nedělo až začaly vznikat spekulace, zda náhodou manželé nemají s početím problém.

Nakonec se ale zadařilo a nyní je Arichteva v pátém měsíci těhotenství a velmi si novou roli užívá! Přes to si ale dělá vrásky na čele a to kvůli práci.

Herečka se konečně dočká plánovaného miminka

Veronika Arichteva se ještě před otěhotněním dostala k práci snů, hraje totiž jednu z postav divácky úspěšného seriálu Slunečná, který od prvního dílu trhá rekordy ve sledovanosti.

Herečka ale prý nejdřív nabídku odmítla, právě kvůli plánovanému miminku. "Producenti mě oslovili, jestli bych nechtěla hrát ve Slunečné, s díky jsem odmítla, protože jsme s manželem plánovali rodinu a přišlo mi fér to říct hned na začátku," prozradila deníku iDnes.cz.

Postava Denisy ve Slunečné Arichtevu prý velice baví a nerada by kvůli mateřství o práci přišla. Zatím ale neví, jaké s ní mají scénáristé úmysly, prý ale možná najdou řešení. Problém je v tom, že sama aktuálně bojí na plac.

Bude postava Denisy ve Slunečné také těhotná? Nebo Arichteva skončí bez práce?

Vzhledem k tomu, že Veronika Arichteva o svém plánovaném miminku řekla ještě před nástupem do Slunečné, scénáristé jí prý nejspíš scénář upraví na míru a postava Denisy by mohla být také těhotná! Tím by se pro herečku leccos vyřešilo.

Ačkoliv by se Veronika co nejdříve ráda vrátila k natáčení, přiznala, že má veliké obavy z koronaviru, a rozhodně je pro ní momentálně miminko na prvním místě před prací. "Samozřejmě bych ráda točila dál, ale vůbec nevím, jaké budou podmínky. Netuším, jak se pandemie vyvine, co bude v létě, a tak nedokážu říct. Miminko je teď nejdůležitější, ale pokud se situace uklidní a ukáže se, že pro mě natáčení jako pro těhotnou není rizikové, tak bych samozřejmě ráda točila," řekla herečka pro výše zmínění deník.

Zda se tedy nakonec situace se zabijáckým virem uklidní, a bude se moci Arichteva i v požehnaném stavu vrátit do seriálu, je zatím ve hvězdách. Stále totiž hrozí, že bude muset dát přednost mateřství před vysněnou rolí. To vše ale ukáží příští týdny...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky