Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Arichteva prozradila dojemný způsob, jak vypadalo seznámení miminka s bráškou

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: profimedia

Novopečená maminka Veronika Arichteva konečně seznámila syna Luku s jeho nevlastním bráškou Teem, kterého má její manžel z předešlého vztahu. Fotografii ze „seznamovačky” sdílela na sociálních sítích a rozněžnila s ní hned několik obdivovatelů.

Narození syna Luky bylo pro Veroniku Arechtevu a jejího manžela mimořádným zážitkem. Téměř v polovině šestinedělí se však novopečená maminka musí potýkat s různými těžkostmi, které s porodem souvisí a nevyhnou se téměř žádné matce. Veronika se však snaží zůstávat nad věcí a leckdy složitou situaci s humorem okomentuje. V nedávných dnech se například na Instagramu vyjadřovala k problémům s kojením. 

Starší bratříček

A došlo i na seznámení novorozeného Luky s jeho nevlastním bráškou Teem, kterého má manžel Veroniky, Biser, z předchozího vztahu. „Seznamovačka… Spokojenost na obou stranách, řekla bych,” napsala na úvod Veronika k roztomilé fotce, na níž Teo drží malého Luku za ručičku.

„Luka se poprvé usmál a Teo ještě netuší, že jednou přijde den, teda spíš večer, kdy jako velkej brácha bude hlídat! My s Bisim si nad lahví dobrýho vína (samozřejmě někde, kde není naše kuchyň, obývák, ložnice nebo kojící křešlo) budem říkat, jak jsou ti kluci boží a prohlížet si jejich fotky. No, a pak se uklidníme a objednáme další odrůdu,” vizualizovala si Veronika budoucnost, kdy budou kluci dostatečně velcí na to, aby doma strávili nějaký ten čas sami.

Dojemné setkání

Společná fotografie obou chlapců rozněžnila snad všechny sledující, které Veronika na Instagramu má. „Tak to je doják! Oba kluci jsou boží a Luka ty dvě bradičky tlusťoučký, úplně ňuňu,” rozplývala se jedna k komentujících. „Ten je nádherný. Oni kluci oba jsou moc povedení,” přidala se další. „Oba kluci jsou krásní a spokojení, je vidět, že mají spokojené rodiče. Verčo, jste bezvadná,” napsala jedna z obdivovatelek herečky.

Veroniku Arichtevu vídali diváci také v seriálu Slunečná, kde ztvárňovala roli Denisy Kánské. Herečka kvůli těhotenství a narození syna musela ze seriálu odejít, což je více než pochopitelné. „Verunko, chybíte mi ve Slunečné, ale chápu, že rodina je na prvním místě a tak to má být,” napsala pod fotografii jedna z uživatelek. Roli Denisy Kánské po Arichtevě převzala herečka Eva Josefíková. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky