Veronika Arichteva se před časem svěřila svým fanouškům na Instagramu, že její syn Luka je mnohdy agresivní a má záchvaty vzteku. Herečka se proto začala problému naplno věnovat a nyní se pochlubila, že práce s chlapcem přinesla první výsledky.

„Samozřejmě to asi spočívá ve věku a vyzrálosti, a že s ním opravdu pracujeme, tak jak si myslím, že by se mělo,“ svěřila se Arichteva a dodala, že dlouho přemýšlela, zda vůbec chce věc zveřejňovat.

„Pak jsem si ale uvědomila, že hodně rodičům to pomohlo, jelikož řeší stejný problém,“ vysvětlila hvězda 3v1, proč nakonec změnila názor.

Bála jsem se chodit i na hřiště

Kvůli agresivitě syna jeden čas nechtěla Veronika Arichteva pomalu ani vycházet z bytu. „My jsme fakt měli období, kdy jsem s ním ani nechtěla chodit na hřiště, protože jsem se té situace bála. A to se ani nemuselo nic stát,“ přiznala herečka.

Nakonec si musela prý v hlavě nastavit, že malý Luka ještě neumí zvládat své emoce, s čímž má problém i většina dospělé populace.

„I já mám problém ve svých 37 letech ovládat mnohdy své emoce, tak abych fakt někoho neposlala do řiti a nemůžu to přeci chtít od dvouletého dítěte,“ tvrdí Veronika a věří, že právě díky své průbojnosti by nejspíš její synek mohl jít ve šlépějích svých rodičů a vydat se uměleckou cestou.

„Trošku se obávám, že jo. Myslím si ale, že každé dítě je v tomto věku malý komediant. Jsem ráda, že má humor a doufám, že ho po nás zdědil,“ uzavřela.

Související články