Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Arichteva má obavy o miminko. Jak na něj zareaguje domácí mazlíček?

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: Profimedia

Veronika Arichteva už se pár týdnů pyšní svým prvorozeným synem Lukou a zatím si mateřské povinnosti jen vychvaluje. Jedné věci se ale přeci jen obávala!

Veronika Arichteva před pár měsíci právem získala titul nejvíce sledované prvorodičky letošního roku, tisíce fanoušků na Instagramu se nemohli syna herečky dočkat!

Na konci září se Arichteva se svým manželem Biserem Arichtevem konečně dočkali vytouženého syna, který vážil úctyhodných 4100 gramů, a ihned se stal miláčkem na sociálních sítích!

Ačkoliv bývalá hvězda Slunečné mateřství zatím jen opěvuje, z jedné věci měla prý vážné obavy!

Veronika Arichteva Veronika Arichteva Zdroj: Profimedia

Veronika Arichteva péči o syna již delší dobu nacvičovala na své fence Ebbince, která je právoplatným členem rodiny, a svá práva si prý umí vynutit!

Právě pejsek ale přidělal herečce pár vrásek, obávala se totiž, zda nebude mít tendenci miminku ublížit!

"Bála jsem se, že Ebbina bude na novýho člena rodiny žárlit. Že se bude doprošovat pozornosti a nosit nám svoje hračky, který najednou zjistí, že několik let má. Třeba ho i ignorovat a lézt mu do jeho hnízdečka, ideálně ve chvíli, kdy ho tam pokládáme. Možná taky, že se bude snažit ukořistit si svůj kus místa na kojícím polštáři. Nebo že si lehne v klidu přes něj, když uslyší pusinkovací útok," svěřila se na Instagramu fanouškům. Nakonec ale prý vše dopadlo trochu jinak!

Veronika Arichteva Veronika Arichteva Zdroj: profimedia

Některé z obav Veroniky Arichtevy se sice vyplnily, fenka Ebbi ale prý nechtěný přírůstek nakonec celkem toleruje.

"Ano, některých věcí jsem se bála správně! Ale občas vypadá, že ho má i ráda. Ten den, až Luka zjistí, že má Ebbi ocas a ona, že Luka žužlá rohlík, ten den si beru dovolenou!" napsala herečka s humorem sobě vlastním.

Arichteva nejspíš v budoucnu zažije nejednu vtipnou historku, doufejme ale, že si pejsek nakonec na syna zvykne a budou z nich bezva parťáci. Držíme palce!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky