Veronika Arichteva se živí jako herečka, podnikatelka a je stálou tváří českého showbyznysu. O zkušenosti s natáčením StarDance i po šesti letech hovoří jako o jednom z nejlepších kšeftů, jaké kdy měla.

“Já na to vzpomínám jako na snad nejlepší práci, kterou jsem kdy měla. Tehdy jsem ještě neměla dítě a neměla jsem nic moc roztočeno, protože jsem chtěla mít na tréninky opravdu čas. Ten půlrok se všemi skvělými lidmi jsem si opravdu užila,” prozradila herečka redakci Kafe s úsměvem.

Ačkoliv byly tréninky velice fyzicky i psychicky náročné, Veronika by prý štěstí na parketu zkusila i podruhé.

“Kdybych měla tu možnost, určitě bych do toho šla znova, ale myslím, že bych to možná brala s takovou větší lehkostí. Prostě s vědomím toho, že je to především zábavná show a ne vrcholové taneční závody. Možná bych pak měla menší stresy, protože to celkově bylo hodně náročné. S Michalem jsme ke konci trávili na tréninku třeba jedenáct hodin denně, protože když se máte naučit dva nové tance za čtyři dny, tak je toho opravdu hodně,” vysvětlila nám Arichteva.

Taneční průprava se jí navíc hodila i po skončení soutěže. “Než jsem měla dítě, tak jsme poté s Michalem Necpálem objížděli různé plesy, taneční večírky a akce, kde jsme vystupovali. A potom jsem zkoušela divadelní představení Zimní pohádka, ve kterém je taková taneční scéna, a musím říct, že se mi to zkoušelo lépe, když jsem věděla, o čem ten pohyb vlastně je,” prozradila herečka.

Tělo už není tak zpevněné

“Dnes už by to tak snadno nešlo. Ne, že bych si nevzpomněla na kroky, ale to tělo není tak zpevněné, po dětech se to na té kondici opravdu projeví,” dodala Veronika.

Divácky oblíbená taneční soutěž se letos na podzim vrací na obrazovky a už nyní se začíná spekulovat, kdo ze slavných jmen kývne na lukrativní nabídku.

Údajně první účastnicí má být Lucie Vondráčková, která se ale k informaci zatím nemůže vyjadřovat, jelikož ji svazuje velmi přísná smlouva o mlčenlivosti.

„Lucie Vondráčková je nejžhavější kandidátkou letošní řady, rozhodně patří mezi top hvězdy. Smlouva ještě podepsaná není, ale na 80% bude Lucka tančit ve StarDance,“ propálil zdroj z ČT webu Expres.

Mluvčí České televize také nechtěla zprávu ani potvrdit, ani vyvracet. „Nemohu Vám to potvrdit ani vyvrátit. Nemáme k této věci žádné oficiální stanovisko,“ sdělila Vendula Krejčová.

V posledních letech se nová řada vysílala jednou za dva roky, po loňském úspěchu se ale letos rozhodlo, že třináctá řada bude odvysílána již letos na podzim.

Související články