Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Arichteva ukázala krásnou maminku, podobu s ní rozhodně nezapře

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: Profimedia
Veronika Arichteva

Veronika Arichteva se na Instagramu pochlubila fotografií své krásné maminky. Herečka se rozhodně nemusí obávat stárnutí, jelikož co se týká genetiky, může zůstat zcela klidná. 

Veronika Arichteva se svými fanoušky na sociální síti sdílela krásnou momentku z rodinného alba. "Jablko a jeho strom," napsala herečka k fotce, na které se tulí ke své milované mamince Janě.

Hvězda 3v1 se naposledy pochlubila podobným snímkem před rokem, když její matka slavila narozeniny.  

"Díky, že nikdy nezkazíš žádnou srandu. Že ti můžu kdykoliv zavolat a ty to zvedneš. Jo a taky, že jezdíš hlídat. Doufám, že jednou budu taky taková pořád hratelná babička," popřála jí Arichteva na Instagramu a popiskem dala jasně najevo, že má s maminkou velice přátelské vztahy. 

Rádi bychom ještě jedno miminko

Veronika Arichteva v době adventu tráví co nejvíce času s příbuznými a už dokonce začala uvažovat o druhém dítěti. S manželem Biserem aktuálně vychovávají společného syna Luku a rádi by mu pořídili sourozence. 

"Asi bychom rádi ještě jedno miminko, ale neumím si představit, že bych se stěhovala v pokročilém stádiu těhotenství, nebo v šestinedělí," prozradila hvězda seriálu O mě se neboj webu Super. 

Problém je ale v tom, že manželé aktuálně provádí nákladnou a náročnou rekonstrukci domu, který si loni pořídili. "Chtěla bych si ten dům užít, chci si třeba dát na zahradě drink, pozvat si tam kamarády, udělat kolaudačku. Ale zase na druhou stranu Bisimu je tolik, kolik je a mně taky, takže musíme spěchat. Teď mi to nevychází," uzavřela Arichteva. 

Veronika Arichteva se svojí maminkou Janou

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky