Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dojemná slova Veroniky Arichtevy: Manželovi vyznala lásku tím nejhezčím způsobem

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: Instagram
Veronika Arichteva

Veronika Arichteva přivítá na světě co nevidět nového člena rodiny. S manželem Biserem Arichtem čekají chlapečka. Herečka se nijak netají tím, že do manžela se zamilovala na první pohled a od začátku věděla, že je to ten pravý. Teď mu navíc veřejně vyznala lásku slovy, které by chtěl slyšet každý muž.

Veronika Arichteva se vdávala 1. srpna 2013. Nedávné výročí spolu jistě s manželem oslavili. Ale jak? To si nechali pro sebe. Je jasné, že žádná velká party to nebyla, jelikož herečka je těhotná. Podle velikosti břicha to vypadá, že porodí zítra.

Lásku muži vyznala veřejně

Při příležitosti výročí alespoň zveřejnila snímek z jejich svatby. „Děkuju Ti, že jsem!“ napsala k fotografii a jistě manžela dojala. Už od začátku si byla jistá, že se jedná o toho pravého. Seznámili se při natáčení seriálu Vyprávěj, kde Veronika hrála a Biser ji režíroval.

„Bylo jasné, že mezi námi něco je, já jsem svůj vztah ukončila. Bisimu, jak už to tak u chlapů bývá, to trvalo o něco déle. Takže jsme spolu asi tři týdny randili hodně natajno,“ svěřila se Arichteva Blesku.

„Pak se rozešel i on a zeptal se mě, co dělám na Vánoce. Já vždycky trávila svátky s rodinou a ani mě nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Jenže on mi navrhl, abychom odjeli na dovolenou do Thajska. To jsme spolu oficiálně byli asi čtrnáct dní. No a já jsem kývla,“ popisovala sled událostí herečka.

Po dovolené už začali řešit svatbu. „On se mě hned po návratu zeptal, kdy se teda vezmeme,“ prozradila Arichteva. „Měla jsem pár vážných vztahů už předtím, ale tenhle byl jiný. Viděla jsem, že je Bisi dospělý, a teď nemyslím věkem, ale uvažováním, že mě přitahuje, že je zodpovědný, protože má dítě z minulého vztahu, o které se skvěle stará, že je hodný, chytrý, má přehled,“ vychvalovala Bisera.

Teď bude mít režisér dalšího syna. Pohlaví miminka Veronika prozradila na sociálních sítích. „Bez praskajících balónků, vystřelujících flitrů, zabarvenýho kouře nad hlavama a růžovo-modrejch cupcaků. Prostě bez těch americkejch legrácek vám chceme takhle hezky postaru a samozřejmě soukromě říct, že to bude kluk,“ napsala herečka na Instagram.

Po miminku toužila dlouho

„Za pohlaví dítěte může chlap, takže Bisi umí zatím kluky,“ chválí ho na sociální síti jedna z fanynek. „Gratuluji, ale skoro jsem si byla jistá, že čekáte holčičku,“ píše Veronice příznivkyně. „No to bude dvojka s Matesem,“ myslí si třetí, když zmiňuje syna Nikol Štíbrové.

Konečně to Arichtevě vyšlo. Miminko už si přála dlouhou dobu. Před Biserem Veronika chodila třeba s Tomášem Klusem nebo Michalem Kavalčíkem alias Rudou z Ostravy.

„Špínu jsme na sebe neházeli a ani to dělat nebudeme. Michal samozřejmě tvrdí, že jsme se rozešli jako přátelé, ale pro mě je slovo přátelé v uvozovkách. Rozchod snáším hůř a určitě mi bude trvat, než s Michalem budu moct zajít jen tak na kafe,“ svěřila se kdysi webu iDnes.cz po ukončení vztahu s Kavalčíkem. Ještě před ním měla pletky s Tomášem klusem. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky