Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Arichteva zuří: Ostrý vzkaz kritizujícím matkám. Kohoutová se přidala

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: Profimedia
Veronika Arichteva

Veronika Arichteva je už několik měsíců pyšnou maminkou, a tím se změnila i její cílová skupina na Instagramu. Herečku sledují tisíce žen, které ale v komentářích pravidelně rozjíždí žabomyší války. Arichteva už to nevydržela a soupeření svých sledujících okomentovala.

Veronika Arichteva se stala jednou z nejsledovanějších matek českého showbyznysu, a tím si na svůj instagramový profil přitáhla řadu fanynek z řad zasloužilých i budoucích maminek.

Jakmile ale dojde na témata kolem výchovy, porodu a dalších starostí spojených s dětmi, v diskusích se často rozpoutá peklo.

Matky mezi sebou soupeří, kdo měl delší či kratší porod, kdo lépe balí miminko do šátku, kdo lépe uspí dítě, a témat k dohadům stále přibývá. To Veroniku Arichtevu nadzvedlo ze židle a soupeřivým sledujícím napsala jasný vzkaz. 

„Přestaňte se předhánět,“ vzkazuje Arichteva maminkám

„Holky, přestaňme se předhánět v tom, kdo je víc matka. Kdo je jako větší hrdinka. Koho to víc bolelo. Pojďme se přestat vzájemně srovnávat a poměřovat, kdo dokázal porodit jakou váhu a hlavně JAK! Vždyť je to děsný. Hrdinky a nejvíc mámy jsme přece všechny a je úplně u řiti, jestli to byl přirozený porod nebo jestli to byl císař. Já vám všem, které to jakkoliv čeká, a že vás teda je, držím palce. Poměřovat si pindíky můžeme, až budou dospělí,“ vzkázala svým sledujícím Veronika Arichteva.

Herečce ihned přitakala i Berenika Kohoutová, která má ze sociálních sítí podobné zkušenosti. „Já bych tady malinko založila diskusi o umělém mléku. A pak o spaní s miminem v posteli a hlavně... O NOSÍTKÁCH!“ napsala Kohoutová rýpavý komentář směrem k matkám, které podobné diskuse vyvolávají.

V komentářích se ale našlo i pár žen, které s herečkou nesouhlasí.

Veronika Arichteva píchla do vosího hnízda

Ačkoliv většina maminek status Veroniky Arichtevy komentovala s nadšením, našlo se i dost těch, kteří s ní nesouhlasí.

„No a taky přestaňme dělat ze všech biologických matek nedostižné hrdinky. Protože spousta žen by se do tohohle týmu zařadila fakt ráda, ale prostě to nejde,“ ozvala se například paní Eva, která sama děti mít nemůže, a její komentář dostal přes 300 lajků.

„Dřív si mámy pomáhaly, teď je to jedna velká smutná soutěž. Nechápu proč,“ souhlasila naopak jiná sledující s herečkou. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky