Jolana Blažková je majitelkou kosmetického salonu a navíc také fanynkou chirurgických úprav vzhledu. Z toho důvodu pravděpodobně vidí nedokonalosti prakticky na každém kroku. Na tom by ještě nebylo nic špatného, kdyby si ovšem výsledky svého pozorování nechala pro sebe. 

Ona se ale rozhodla zkritizovat poprsí Veroniky Arichtevy, která sdílela fotografii v nových šatech, pod které si nevzala podprsenku. 

Přestože na snímku nebylo nic divného, Blažková jí ve zprávě doporučila plastickou operaci a navrch přidala smajlíka, který znázorňuje zvracení. 

Kromě toho, že se Veronika Arichteva poměrně ostře vymezila a její nemístný vzkaz zveřejnila, zastaly se jí také další české celebrity. Manželka známého herce tak má doslova z ostudy kabát. Také to ji možná přimělo k tomu, aby zpytovala svědomí. 

“Přijde mi víc než nutný a fér tady zveřejnit, že se mi Jolana Blažková OMLUVILA. A já její omluvu přijala. Děkuju,” sdělila svým sledujícím Veronika Arichteva, kterou velmi potěšilo, že se k situaci nakonec Jolana Blažková postavila správně. 

“Myslím si, že je strašně důležitý o tom mluvit, a musím se postavit za to, že není normální někoho urážet, ať už soukromě, nebo veřejně. Není to normální, není to v pořádku. Není to hezký a neměli bychom to tolerovat. Proto jsem to včera udělala,” dodala herečka k tomu, proč se vůbec rohodla celou záležitost publikovat.

Filip Blažek má kvůli manželce ostudu

Bohužel se ale část kritiky na hlavu Jolany Blažkové sneslo také na jejího manžela, herce Filipa Blažka. Ten je přitom v celém sporu naprosto nevinně. 

I tak na něj ale lidé na sociálních sítích začali útočit a dokonce mu vyhrožují, že pro něj kvůli tomu nebudou hlasovat ve StarDance, kde bude na podzim soutěžit. 

Veronika Arichteva se proto rozhodla za něj postavit a poprosila své fanoušky, aby s útoky na jeho osobu přestali. 

Veronika Arichteva promluvila proti haterům

“Prosím, jestli pro vás je hejtování druhé osoby nepřípustný, tak s tím přestaňte. Jinak v tý p*deli budeme furt,” řekla herečka poměrně ostře. 

“Poslední, co k tomu chci ještě sdílet, je, že já Filipovi ve StarDance fandit budu! A držím mu palce,” uzavřela celou kauzu umělkyně. 

Pikantní na celém příběhu je, že rodiny Veroniky Arichtevy a Filipa Blažka jsou vzdáleně příbuzné. Otčím Filipa Blažka je totiž pokrevní příbuzný tchyně Veroniky Arichtevy. Kromě toho bydlí od sebe jen kousek, což činí celou situaci ještě nepochopitelnější.

Související články