Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Arichteva prozradila, jak vtipně se mohl jmenovat její syn

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: Profimedia

Veronika Arichteva před několika týdny porodila krásného a zdravého chlapečka Luku. Teď se se svými fanoušky podělila o malé tajemství. Jak se měl syn původně jmenovat?

Herečka a jedna z členek tria 3v1 v nedávné době porodila svého prvního syna, kterému s manželem vybrali netradiční jméno Luka. Výběr jména je u dětí vždy jedním z těch nejtěžších rozhodnutí, a tak není pochyb o tom, že s manželem Biserem určitě strávili mnoho času nad debatováním o tom, jak se jejich potomek bude jmenovat. 

„Řekla bych, že jsem ráno vyřešila vánoční dárek pro babičky a dědy. Taky děláte každej rok fotoknihu nebo kalendář s vnoučatama, ne? Matyášek, Kačenka a Asterix,” napsala Veronika Arichteva k příspěvku, který sdílela na svém Instagramu. 

A sledující hádali správně. Původní jméno pro chlapečka byl skutečně Asterix. „To byl v naší rodině pracovní název, když jsme ještě nevěděli, jak se bude Luka jmenovat. Vymyslela ho moje ségra a Matýsek mu prostě neřekne jinak,” napsala ještě Veronika v závěru příspěvku. 

Veronika Arichteva Veronika Arichteva Zdroj: profimedia

„On je tak boží. Asterix je hezký pracovní název. U nás v rodině a okolí jsme měli Adolfa, Huga, Fazoly, Satana, DarthVadera (podle ultrazvuku) a Elišku, ze které je nakonec Tomášek,” napsala pod fotografii jedna ze sledujících svou vlastní zkušenost. 

Před několika týdny také proběhla „seznamovačka” syna Luka a Tea, kterého má manžel Veroniky Biser z prvního manželství. I tento moment herečka zachytila na fotoaparát. „Spokojenost na obou stranách, řekla bych. Luka se poprvé usmál a Teo ještě netuší, že jednou přijde den, teda spíš večer, kdy jako velkej brácha bude hlídat! My s Bisim si nad lahví dobrýho vína budeme říkat, jak jsou ti kluci boží a prohlížet si jejich fotky,” napsala ke krásné fotografii s humorem sobě vlastním.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky