Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika Arichteva prozradila tajemství: Jejího manžela za to ženy chválí

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
Zdroj: Instagram
Veronika Arichteva

Veronika Arichteva se s manželem o miminko dlouho snažila. Uplynulo pár let a povedlo se. Před veřejností to herečka několik měsíců tajila a pak šla s pravdou ven. Nedávno dokonce prozradila i pohlaví miminka, které se jim narodí.

O těhotenství Veroniky Arichtevy se spekulovalo několik let. Mohlo za to její přibírání a hubnutí a také to, že s manželem Biserem je už nějaký ten pátek, a tak se to tak nějak očekávalo. Samotnou jí to muselo dělat problém.

Nakonec se zadařilo a herečka otěhotněla. Prozradila to na Instagramu, kde nedávno napsala, jaké pohlaví miminka se jim narodí. Někteří fanoušci jsou z toho překvapení. Jiní naopak tvrdí, že měli jasno od samého začátku.

Veronika s manželem už se miminka nemůžou dočkat

„Bez praskajících balónků, vystřelujících flitrů, zabarvenýho kouře nad hlavama a růžovo-modrejch cupcaků. Prostě bez těch americkejch legrácek vám chceme takhle hezky postaru a samozřejmě soukromě říct, že to bude kluk,“ napsala herečka na Instagram.

„Za pohlaví dítěte může chlap, takže Bisi umí zatím kluky,“ chválí ho na sociální síti jedna z fanynek. „Gratuluji, ale skoro jsem si byla jistá, že čekáte holčičku,“ píše Veronice příznivkyně. „No to bude dvojka s Matesem,“ myslí si třetí, když zmiňuje syna Nikol Štíbrové.

Bude to kluk!

Na příchod syna se Arichteva poctivě připravuje a čte nejrůznější knížky o mateřství. „Tak tohle jsou ty knížky, který jsem četla, když už jsem měla všechno na instáči prošmírovaný. Většina z nich se mi líbila a beru je jako inspiraci až nebudu vedět, což nastane asi tak hodinu po porodu,“ vtipkovala sociální síti herečka.

„Jednu jsem nedočetla. Neměla jsem na to nervy. A ta o porodu to nebyla! Je mi jasný, že spousta z vás nečetla nic a taky vychovala svoje děti a tak. Já si něco přelouskat chtěla, protože mě to baví no,“ prozradila o sobě Arichteva

Arichteva těhotenství dlouho tajila

„Ani to neberu jako dogma, intuici věřim pořád nejvíc. Ale klidně házejte titulama, rodičové, myslím, že něco přes prázdniny ještě zvládnu,“ vyzvala své fanoušky a kamarády Arichteva. Jeden tip jí dala i zkušená matka Tamara Klusová.

„Vychováváme děti a rosteme s nimi. Miluju ji,“ pěla ódy na dílo Klusová. To se ale znelíbilo Arichtevě. „Myslím, že je to hrozně idylický a autorka počítá s tím, že máte dítě, který si nechá vše vysvětlit, a je to kliďas,“ odvětila Arichteva.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky