Andrea vyrazila s rodinou tradičně na zahájení lyžařské sezóny do Špindlerova Mlýna. I letos si dala slovenská kráska na svém outfitu záležet. Na sjezdovkách i v místních barech je Andrea ve vždy dokonalém zimním outfitu zkrátka nepřehlédnutelná.

Osudové místo

Modelka má k populárnímu turistickému místu až sentimentální vztah. „Vychovali jsem tu na svahu děti. Milujeme to tady. Máme rádi přírodu. Manžel tady vyrůstal,“ poodhalila svůj vztah k populárnímu místu v Krkonoších.

V jednom z místních barů se dokonce seznámila se svým manželem. „Poznali jsme se v Praze, tady jsme spolu lyžovali, potkali jsme se v baru, víc jsme se do sebe zakoukali. Ten Špindl je nám osudový,“ prozradila pro Extra. „Chodili jsme spolu rok, než mě požádal o ruku. Bylo to rychlé, ale já jsem se s ním dlouho kamarádila. Po vztahu s Jaromírem jsem se nechtěla vázat. Nechtěla jsem chlapy ani vidět. Měla jsem známé, kamarády. On byl fajn chlap. Dával mi právní rady, když jsem dělala diplomovou práci. Byl to úžasný člověk,“ vynesla svého manžela do nebes.

Jágr jí zlomil srdce

S oblíbeným hokejistou Jaromírem Jágrem chodila Andrea šest let. Jejich rozchod byl pro ni velmi bolavý. "Já jsem ho měla ráda, milovala jsem ho. Člověk potřebuje čas na to zapomenout a vyčistit hlavu. Ono se říká, že někdy, když máte dlouhodobý vztah, který k ničemu nespěje, tak když si někoho najdete, tak je to bum. Buď rychle otěhotníte, nebo se zavážete. Je to pak rychlý spád. Někdy jsou ty zkušenosti dobré k tomu, abyste si i uvědomili hodnoty, kterých si máte vážit. Co má smysl a cenu. Nic není bez náhody. I tím vztahem s Jaromírem jsem si musela projít. Pro mě to ale nebyl muž na rodinu a život. Oba jsme byli mladí. Přirozeně to dospělo k tomu, že jsem potkala toho člověka, který mi dal zázemí, rodinu, který se o mě rád staral a dodnes o mě pečuje,“ pochválila tak na závěr opět svého manžela.

Stejný pocit partnerské i rodinné lásky, který zažívá Andrea, by přála i samotnému Jágrovi. „Fandím mu, že k tomu dospěje. Asi neměl pocit, že by to potřeboval,“ dodala s tím, že hokejisty viděla od rozchodu pouze dvakrát.

Rozchod modelky a hokejisty přišel v roce 2003. Naposledy se viděli při odletu Jágra na novou sezónu NHL. Krátce před jeho odletem oznámili novinářům, že se rozchází. „Oba jsme v poslední době cítili, že to není ono, že máme úplně odlišné názory na život, na svět. Jaromír má jinou výchovu, jiné představy o partnerce. Nerozuměli jsme si. Pak mám i další osobní důvody, které tady nechci rozvíjet,“ uvedla tehdy pro Blesk Andrea.

Andrea Verešová i ostatní bývalé partnerky Jágra už mají rodinu. Hokejista stále hledá tu pravou. Jeho současnou partnerkou je Dominika Branišová. Jágr a půvabná brunetka spolu randí od roku 2020.

Související články