Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dům Věry Špinarové zdědil syn a prodal jej. Krásně se zachoval k jejímu psovi.

Věra Špinarová
Věra Špinarová
Zdroj: profimedia

Milovaného pejska Nera zesnulé Věry Špinarové čeká velká změna. Dům zpěvačky se totiž bude prodávat a Nero se tak bude stěhovat do nového bungalovu poblíž Ostravy. A bude se mít skutečně jako král. Syn Věry Špinarové Adam Pavlík pro něj chystá nový, luxusní kotec. 

Zpěvačka Věra Špinarová byla velkou milovnicí psů, sama měla dva. Kdysi jí dělali společnost vlčák Agro a knírač Benýšek. Před šesti lety ale Agro odešel do psího nebe, a tak zpěvačka Benýškovi pořídila nového kamaráda - pejska Nera. Ten je nyní podle Aha! důvodem prodeje jejího domu. 

„Nero je členem rodiny. Celá léta jsme s manželkou na střídačku pendlovali mezi Ostravou a Pohořílkami u Fulneku a starali se o něho. Situace už ale začala být neúsnosná - dcera chodí do školy, máme dvojčata…,” vypočítával pro Aha! Adam Pavlík.

Věra Špinarová

Prodej venkovského sídla by měl být dokončen v lednu a rodina se přestěhuje do nového domu ve Staré Vsi u Ostravy. „Blíž to budeme mít k Nerovi, ale také k babičce, která zůstane v bytě v Ostravě,” nechal se syn zpěvačky slyšet. „Jezdíme kolem do práce, kdykoliv s čímkoliv rádi pomůžeme. Nero se pak může těšit na moderní, velký kotec,” dodal ještě ke stěhování Adam.

Věra Špinarová a Adam Pavlík

Adam Pavlík se rovněž coby hudebník vyjádřil k celé situaci a vládním nařízením, které nastaly s pandemií koronaviru. „Sebrali nám práci, ničí umělce i soukromníky. Nemůžu si nasmlouvat žádné koncerty, festivaly, ani slavnosti. Nikdo neví, co bude, pořadatelé nebo obce nemají peníze. Zametli s námi neskutečným způsobem,” rozčiloval se Pavlík. „Kdyby se tohoto dožila máma, to by byla lavina nepublikovatelných slov!,” řekl na závěr. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky