Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zpěvačce Martinové na covid zemřelo 5 členů rodiny, národ oslovila s prosbou

Věra Martinová
Věra Martinová
Zdroj: Profimedia

Věra Martinová zažívá dost možná nejhorší období svého života. Na covid-19 jí zemřelo pět rodinných příslušníků. Zpěvačka přišla o bratrance, sestřenici, tetu a milované rodiče. Na sociálních sítích nyní vyzývá k dodržování bezpečnostních opatření.

Sama je z některých opatření zmatená, ale nikdy by si nedovolila je porušovat. „Nechápu mnohá opatření a postupy vlády a nesouhlasím s nimi stejně jako mnozí z vás, ale moc vás prosím, vydržte ještě dál ten celibát,“ apeluje Martinová na veřejnost na sociálních sítích.

Roušku nosí kamkoli přijde a je velmi opatrná. Vzhledem k jejím zkušenostem se nelze divit. „Zúčtování nechte k volbám a svůj nesouhlas vyjádřete tím, že k nim všichni poctivě přijdete,“ mluví k lidem zpěvačka.

„Noste roušky a buďte tím zodpovědní především ke svým blízkým. Vím o čem mluvím.
Přišly jsme se sestrou "díky"covidu v průběhu dvou měsíců o značnou část naší rodiny. Bratrance, tetu, sestřenici... ale hlavně maminku i tatínka,“ svěřuje se s nedávnými událostmi.

Věra Martinová září, je tomu tak ale doopravdy? Věra Martinová září, je tomu tak ale doopravdy? Zdroj: Profimedia

Nikdo si asi neumí představit, jak strašlivé to musí být. Ze statusu Martinové opravdu mrazí. „Věřte, že je to strašná nálož. Maminku i tatínka jsme naposledy viděly na covidové jednotce v nemocnici v Náchodě,“ popisuje zpěvačka.

„Nutno poděkovat lékařům i sestřičkám s jakou péčí a empatií se věnují pacientům a vlastně i jejich zoufalým blízkým. A to navzdory tomu, jak jsou vyčerpaní,“ chválí personál a následně dává průchod vzteku.

„Na rozdíl od nemocnice v Rychnově nad Kněžnou, kde jsou chladní jako kámen a ani vás neinformují, že u nich, v našem případě tatínek, covidem onemocněl a převážejí jej jinam,“ soptí. Hrůzné obrazy má pořád před očima.

Věra Martinová začíná mít podlomené zdraví. Věra Martinová začíná mít podlomené zdraví. Zdroj: Profimedia

„Kdybyste to přátelé viděli, nikdy už nebudete tvrdit, že je covid rýmička! Je to strašná nemoc a lékaři i sestřičky v Náchodě mě prosili, ať se o tyto dojmy dělím, kde se dá. Považuji to tedy i za svou povinnost a způsob, jak jim alespoň něčím pomoci,“ píše Martinová.

„Proto ještě jednou prosím, vydržme to ještě a nepodceňujme neviditelného nepřítele,“ žádá veřejnost o ukázněné chování. Ničím jiným než tím a očkováním se pandemie zarazit nedá a Martinová to ví. Pár slov má také k nedávnému výstupu bývalého prezidenta Václava Klause.

Ten tvrdí, že očkování je nesmysl a že covid je nástroj pro změnu společnosti. Martinová s ním nesouhlasí. „A ještě touto cestou prosím taky Vás, pane Václave Klausi. Mají-li být vaše poslední výstupy součástí vaší prezidentské kampaně, jděte jinou cestou. A hlavně jinam!“ zakončuje svůj psaný projev zpěvačka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky