Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vendula Pizingerová prozradila, kde bude miminko spát a také, jaké dostane jméno

Vendula Pizingerová
Vendula Pizingerová
Zdroj: Profimedia
Vendula Pizingerová

Vendula Pizingerová se brzy stane potřetí maminkou, přípravy ale rozhodně nepodceňuje. Ředitelka Kapky Naděje sice vybavuje pokojíček, miminko ale prý bude mít nejdřív u sebe v ložnici.

Vendula Pizingerová je už ostřílená matka. Rodit bude potřetí a tak už z minulých těhotenství není tak nervózní, jako jiné maminky, přes to se ale doba změnila a leccos pokročilo i co se týče vybavení pro děti.

Ředitelka Kapky Naděje se nedávno pochlubila svým fanouškům výběrem kočárku a nyní se pustila do vybavování dětského pokojíčku. "Tak at se práší za kočárem! To je tak hezky vybírat teď věci pro miminka a co je nových vychytávek," napsala na svůj Instagram.

Rodiče už mají před porodem téměř vše připravené a Pizingerová už plánuje, jak to bude, až se vytoužené miminko narodí! 

Pizingerová se s manželem na miminko velice těší

 "Nejdříve bude mít postýlku u nás v ložnici, poté ho dáme do vlastního pokojíčku, samozřejmě s chůvičkou. Výbavičku budeme kupovat postupně," pochlubila se Pizingerová webu Extra.cz.

Ačkoliv budoucí maminka už je v posledním trimestru, o pohlaví dítěte zarytě mlčí, s manželem ale mají každý odlišné představy!

"Zatím nevíme. Já bych moc chtěla holčičku, můj muž se synem Jakubem zase kluka, aby s ním mohli blbnout," prozradila Pizingerová. Jméno už ale mají vybrané, i když neznají pohlaví miminka!

Vendula hodlá svému potomkovi dáte stejné jméno, nehledě na pohlaví

"Jméno máme vybrané, bude to Josef, nebo Josefína," tvrdí odhodlaně Vendula Pizingerová, že chce potomkovi předat manželovo jméno.

Ředitelka nadace s úsměvem dodala, že ačkoliv si ona sama přeje holčičku, její muž má v životě větší štěstí a proto si myslí, že porodí nejspíš chlapce!

Na velké odhalení si ale manželé budou muset ještě necelé tři měsíce počkat...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky