Vendula Pizingerová, prezidentka nadace Kapka naděje, prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. Své fanoušky na sociálních sítích pravidelně zásobuje různými snímky, které zachycují její šťastné chvilky. Když však před několika měsíci oznámila těhotenství se svým manželem Josefem Pizingerem, potýkala se i s kritikou.

Lidé se do Venduly naváželi kvůli jejímu věku a spousta z nich se domnívala, že už Vendula nebude mít dostatek energie na to, aby se dokázala o dítě řádně postarat. Vše ale svědčí o opaku. Neustále veselá a usmívající se Vendula všem vytřela zrak. Dokonce se v pokročilém stádiu těhotenství rozhodla zrekonstruovat dětský pokojíček. A ani po narození Josífka ji elán neopouští. V posledních dnech byla konečně propuštěna z porodnice a teď s malým Josífkem vyrazila na procházku.

Vendula září štěstím

Přestože víkendové podzimní počasí tak úplně procházkám v přírodě nepřálo, Vendula rozhodně nelenila a vyvezla Josífka na čerstvý vzduch. Doprovod jim dělal i jejich pes, s jehož barvou srsti prezidentka Kapky naděje sladila i svůj kabát. „Jeden hot a druhý čehý, naši psi jsou z Josefa dost vykulení a my taky, ale je tak krásnej,” nepsala k fotografii, kterou z malého výletu sdílela na sociální sítě.

Pozorným obdivovatelům Venduly však rozhodně neuniklo, jakou obuv si maminka na procházku po poli zvolila. „Obdivuji vás! Pár dní po císaři v podpatcích, na louce, s kočárem a psem. A ještě vypadá naprosto skvěle,” napsala jedna z komentujících. „Vendulko, vy normálně mládnete, jste kočka,” přidala se další. „V této době děkuji za vaše pozitivní příspěvky. Já vám tak fandím!” dodala další ze sledujících.