Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vendula Pizingerová po porodu: Dětský pláč, únava i pocity neskutečného štěstí

Vendula Pizingerová
Vendula Pizingerová
Zdroj: Profimedia

Vendula Pizingerová už se pár dní raduje ze svého syna Josefa, kterého má se svým manželem Josefem Pizingerem. Ředitelka nadace je sice z péče o miminko unavená, vše jí ale vynahrazuje mateřská láska!

Vendula Pizingerová se stala matkou už potřetí, poslední benjamínek je však vymodlené miminko. Ředitelka kapky naděje otěhotněla v pokročilém věku a proto bere narození syna jako boží dar.

Velikou oporu má Pizingerová ve svém manželovi Josefovi, který je o čtrnáct let mladší, a se vším jí aktivně pomáhá.

Ačkoliv je péče o čerstvě narozeného syna mnohdy vyčerpávající, Pizingerová prý prožívá největší pocity štěstí!

Vendula Pizingerová si v minulosti prošla nejednou životní zkouškou. Nejprve jí zemřela teprve čtyřletá dcera Klárka na leukémii a o pár let později spáchal sebevraždu její tehdejší manžel Karel Svoboda.

Vendula Pizingerová Vendula Pizingerová Zdroj: Profimedia

Pizingerová se však i přes obrovskou bolest dokázala vždy postavit na nohy a začít od nuly. Možná i proto se nebála těhotenství v pokročilejším věku a risk se jí v tomto případě vyplatil.

Ředitelka Kapky naděje se pravidelně chlubí snímky svého syna Josefa na Instagramu a svěřuje se fanouškům, jak mateřství prožívá. "I když je u nás doma teď občas slyšet dětský pláč, tak cítím neskutečný klid. Nemám pocit, že kamkoli musím. Vše objímá klid a svoboda," pochlubila se čerstvá maminka před pár dny a mimo jiné předvedla, jak se synem odpočívá!

"Trošku jsme si asi ducli, čehož Josef samozřejmě využil. A tak to má být. Mně vždycky naši říkali, když fotili: Budeš mít památku. A to je správně, my taky budem fotit," napsala Vendula Pizingerová k vtipné fotce, kde usnula se synem na hrudi.

Sledující ihned na rozkošnou fotku začali reagovat. "Jak usne miminko, maminka má jít ihned taky," pochvalovaly ženy Pizingerovou k komentářích.

Momentka ze soukromého života nasbírala během krátké chvilky bezmála dvacet tisíc liků a je vidět, že Pizingerová svým elánem inspiruje na sociálních sítích nejednu ženu!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky