Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vendula Pizingerová: Vrstevníci chodí na pohřby, mně přichystali babyshower

Vendula Pizingerová
Vendula Pizingerová
Zdroj: Profimedia
Vendula Pizingerová

Vendula Pizingerová (48) brzy porodí svéh třetího potomka, i přes vzhledem k těhotenství poměrně vysoký věk, se ale zatím nastávající maminka cítí výborně. Přes to ale ředitelka Kapky Naděje přiznává, že je pověrčivá, a některé věci raději nepodceňuje. Nedávno pro ni ale kamarádky připravily velké překvapení!

Vendula Pizingerová před pár měsíci doslova šokovala celý národ svým rozhodnutím. Dva roky před padesátkou se rozhodla stát se potřetí matkou.

Ředitelka nadace má o šestnáct let mladšího manžela, štěstí jim přálo a manželé se těší na vlastního potomka. Vysoký věk byl ale pro veřejnost zprvu šokující a Pizingerová sklízela spíše kritiku kvůli možným rizikům. Zlé jazyky ale Vendula ignoruje a na miminko se již s manželem Josefem velice těší. Opatrnosti však není nikdy dost a Pizingerová přiznává, že se řídí raději i pověrami.

Třetí dítě

Ačkoliv je Vendula Pizingerová celé těhotenství aktivní, přeci jen na některé věci dává pozor. Ředitelka nadace se bojí, aby něco nezakřikla, a proto zatím nemá doma žádnou výbavu pro miminko. To ale platilo jen donedávna. Díky pomoci svých přítelkyň už je Vendula poměrně dostatečně nachystána na příchod miminka. O kočárku má ale jasno. "Nemá být doma, to nosí smůlu. Barvu neprozradím. Pohlaví zná jen manžel, tchyně a pár mých nejbližších," přiznala Blesku Pizingerová. Pozornost přítelkyň, které jí zorganizovaly tajnou oslavu příchodu miminka na svět, které se říká babyshower, ji ale dojala. "Vrstevníci chodí na svatby svým dětem a po pohřbech a my máme Babyshower," nechala se slyšet. 

Kočárek zatím Vendula skladuje u tchyně, stejně jako část nakoupené výbavičky pro potomka. Překvapující je ale váha Pizingerové, nabrala totiž sotva pár kil! 

Žádná kila navíc

Vendula Pizingerová zvládla skvěle udržet těhotenské chutě na uzdě, měsíc před porodem má nahoře pouhých šest kilogramů!

Zkušená maminka také prozradila, že zatím obavy ze dne D rozhodně nemá! "Na svůj porod myslím, před tím utéct nejde. Ale tady jsem se dočetla, že maminky, které o tom přemýšlí, nemohou spát. Já to moc neřeším," tvrdí.

Ředitelka nadace Kapka Naděje si prošla v minulosti těžkými okamžiky. Ranila ji smrt dcery Klárky, která odešla v pěti letech po marném boji s leukémií a ani později ji osud neušetřil, její tehdejší manžel Karel Svoboda spáchal sebevraždu na zahradě jejich domu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky