Vendula Pizingerová a její manžel Josef Pizinger se velmi těšili na společné miminko. Pizingerová už má z předchozího manželství s Karlem Svobodou syna Jakuba a před dvaceti lety jí zemřela dcera Klára na rakovinu.

Třetího syna bere ředitelka nadace jako zázrak a mateřství si o to více užívá. Na Instagramu už se pochlubila několika snímky malého Josefa a vyvolalo to veliké ovace.

Pizingerové začaly chodit tisíce gratulací a desítky z nich byly od slavných osobností českého rybníčku. Kdo a co čerstvé mamince popřály její kolegové?

Pizingerové přišlo tisíce gratulací

Velmi vtipnou gratulaci napsala Vendule Pizingerová například Monika Absolonová. "Holko moje, moc gratuluji. Ať je Pepa zdravý, šťastný a vy s ním. A Pepovi staršímu taky vše nej, dáváš stejné dárky jako já," narážela zpěvačka na fakt, že ona také porodila své manželovi miminko k narozeninám.

Marta Jandová se také nechala miminkem unést! "Já mám takovou radost! Velká gratulace prckovi, mamince, tatínkovi..."

Svůj vzkaz zanechala i Veronika Arichteva, která je sama čerstvou maminkou, pár dní před Pizingerovou se jí narodil syn Luka! "Moc gratulujeme! Vše nej tatínkovi a Josífku vítej. Veru, Bisi a Luka," a to nebylo zdaleka vše! Malý Josef Pizinger má doslova zástupy slavných sudiček!

Z miminka se raduje celý showbyznys

"Moc gratuluju. Buďte šťastní a zdraví. Lepší dárek si nemohl přát, jsi borka," přidala se k zástupu gratulantů i Ilona Csáková.

Velice emotivní byla herečka Kateřina Hrachovcová. "Bože můj, Bože náš . Ženo, krásná, silná úžasná GRATULUJI , Tobě, Muži Tvému, mladšímu bráškovi Jakubovi. Požehnaní lásce Vaší, miminečku Josefovi," rozplývala se.

V dlouhém seznamu přejících kolegů nechyběl například Osmany Laffita, Jitka Čvančarová, Václav Noid Bárta, Miro Žbirka, Leona Machálková a další! Josef Pizinger se tak stal celebritou už pár hodin po narození!