Ředitelka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová a její manžel Josef se hodili do gala a vyrazili na myslivecký ples. A jak je u Venduly běžné, nezapomněla se svými šaty a pohledným manželem pochlubit na sociální sítí. Pochopitelně s humorem sobě vlastním. „Vzhůru na myslivecký ples. Doufám, že přitáhnu kance z tomboly na zádech v noci domu. Tedy spíš můj Bivoj. No jo no. Na plese jsme dlouho nebyli,” napsala k fotografii.

Krásný pár

Pod snímkem se ihned začala hromadit celá řada pochvalných komentářů, ve kterých se příznivci Venduly Pizingerové rozplývali nad tím, nakolik krásný pár s mladším Josefem tvoří. Bývaly ale časy, kdy se ředitelka Kapky naděje za svou o 16 let mladší lásku styděla. „Když jsme spolu začali chodit, první rok jsem se styděla jenom s ním jít po ulici. Ne za něj, ale za sebe. A když jsme šli třeba kupovat boty, byla jsem červená jako svíčka,” nechala se před časem Vendula slyšet v rozhovoru pro Magazín DNES.

Znala ho jako dítě

Tomu, co si o ní pomyslí okolí, ani nepřidával fakt, že je Josef synem její dobré kamarádky. Vendula dokonce Josefa poprvé poznala, když mu bylo 11 let. A zrovna dobré mínění o něm neměla. „Myslela jsem si o něm, že je spratek rozmazlený. Měl rád nože, tak jsem mu je kupovala. Jednou dostal dinosaura, to jsem se nějak utrhla. A kraťasy. Je to syn mé kamarádky, takže abychom si mohly dát skleničku, potřebovaly jsme, aby byl hodný. Ještě si vybavím, že jsme hráli země město, což mi dnes přijde divné,” smála se Vendula Pizingerová.

Nakonec ale život chtěl, aby si k sobě našli cestu. V roce 2015 se během utajeného obřadu vzali a v roce 2020 se dočkali společného syna Josífka.

Související články