Vendula Pizingerová a její manžel Josef Pizinger se už takřka rok radují ze svého prvního společného potomka Josífka, který jim dělá samou radost. Společně častokrát vyrážejí na nejrůznější výlety a snaží se volný čas trávit aktivně. Před pár dny se pak Vendula rozhodla, že jí Josífek pomůže se šlapáním zelí. Tomu se možná zpočátku nápad zamlouval, jakmile ho ovšem maminka vzala do malé vaničky naplněné zelím, malý rošťák se vydal na útěk. Videem prchajícího Josífka pobavila své sledující prezidentka nadačního fondu Kapka naděje ve stories na Instagramu.

Dovolená v Chorvatsku

Malý Pepíček s rodiči neobjevuje jen krásy Česka, ale Vendula jej v září vyvezla i za hranice republiky. Vyrazili totiž společně do Chorvatska. Tatínka tentokrát nechali doma. „Prodloužili jsme si konec léta a už se nám stýská po tatínkovi,” napsala Vendula ke snímku, na kterým se vedle moře láskyplně směje na Josífka. „Jsem ráda, že mu to můžu dopřát. Chvíle jen tak být. Být šťastný a já s ním,” stojí u další fotografie malého blonďáčka, který zkoumá kamínky na pláži.

Malý plavec

Vendula Pizingerová se nechala inspirovat dalšími maminkami a s Josífkem chodí na plavání. A jak je vidět, plavání Josífka neskutečně baví. „Poprvé chodím se synem na plavání! Moc si to užíváme, bereme to jako výlet do velkoměsta z naší vesnice. Samozřejmě spojený s návštěvou restaurace a procházkou. Utvořily jsme si s holkama takovou plavací skupinu a užíváme si to. Hlavně děti budou mít dobré základy a baví je to stejně jako nás,” uvedla prezidentka Kapky naděje v červnu na sociální síti.

A jak je vidět z aktuálních příspěvku, Josífek se skutečně v bazénu cítí jako ryba ve vodě! „Plaváček, moc nás to baví. Tedy i mě. Vždycky takový krásný den spojený s pokecem s holkama a socializací dětí,” napsala pyšná maminka kloučka, který zanedlouho oslaví své 1. narozeniny.

Josífek si plavání užívá:

Související články