Hlediště plné celebrit

Vyprodaná O2 arena zlákala plno celebrit. V předních řadách se objevil moderátor Leoš Mareš, podnikatel Ivo Rittig a zpěvák Marek Ztracený. Po své první a úspěšné soutěži v bikini fitness se dostavila do haly i Hana Mašlíková, ta přijela podpořit svého manžela, který byl trenérem hned několika bojovníků. Nepřehlédnutelná byla v první řadě i partnerka samotného Karlose Vémoly, Lela Ceterová jako outfit zvolila přílehavé černé šaty s obrovským výstřihem. V hale byla nejen vidět ale i slyšet, svého partnera hnala za vítězstvím, před samotným vstupem do ringu dostal Karlos od Lely dokonce polibek.

Vémola se chystá na nákupy

Po vyhraném zápase se bojovník může těšit na pořádný finanční obnos, se kterým má jasné plány, chce rozšířit svůj Vémoland. Ve svém domě se pyšní lvy, žraloky a mývalem. Do svého království by rád přivítal ještě pštrosa a slona, tento plán se ovšem nelíbí jeho partnerce Lele, která by raději další dítě. Karlos s oblibou vystavuje svůj zvěřinec na sociálních sítích, často se ho fanoušci ptají, zda se nebojí v bezprostřední blízkosti obrovských šelem, Vémola je ovšem přesvědčený o tom, že mu jeho zvířata nic neudělají.

Odveta

Ani jeden z hlavních aktérů nebyl spokojený s ukončením zápasu. Vémola dokonce prozradil, že ho překvapila tvrdost soupeřových úderů. „Zápas probíhal přesně tak, jak jsme trénovali a představovali si. Přiznám se, že jsem nečekal, že bude mít takhle tvrdé háky. Sežral jsem jich asi třicet a točila se mi hlava, ale šlo to podle plánu. Až na ten závěr.“ Marpo se k zápasu zatím vyjadřuje velmi střídmě, nechal se ovšem slyšet, že nemá problém s případnou odvetou. „Nemám s tím problém. Lidi říkali: zpěvák, zpěvák... Nechal jsem tam velké srdce a klidně si to dám znova,“ vyjádřil se pro iDnes k příležitostné odvetě. Ten obětoval přípravě na zápas hodně času a promeškal plno pracovních příležitostí. Spravit chuť si chystá téměř hned, ani ne týden po zápase ho čeká první z řady koncertů s jeho uskupením Troublegang. Těší se hlavně na čas, který bude trávit se svou partnerkou.

Související články