Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vědma Graciela o kartách i kletbách: Že je člověk prokletý, se dá zjistit snadno

Výklad karet
Výklad karet
Zdroj: Profimedia
Výklad karet

Vědmy a kartářky nemají své působení ani v dnešní době úplně lehké. Stále se na jejich práci totiž někteří dívají skepticky a s opovržením. Na druhou stranu ale existuje celá řada těch, kteří na výklad z karet nedají dopustit a tvrdí, že vše, co jim kartářka vyložila, se splnilo. Jak vůbec takový výklad probíhá, co všechno dokáže kartářka zjistit a kdy může ulevit od dlouhodobých problémů? Nejen na to v rozhovoru pro kafe.cz odpověděla kartářka Graciela. 

Vědma Graciela se kartám a výkladu z nich věnuje už od svých 16 let. K ezoterice ji přivedla její maminka, která podle Graciely oplývala stejným nadáním. Kromě karet samotných ale Graciela zvládá i jiné úkony. Věnuje se Reiky, dokáže bojovat s černou magií a také zvládne své klienty varovat před nebezpečím. 

Jak dlouho se věnujete výkladu karet a jak jste se k němu vlastně dostala?

Karty jsem poprvé do rukou dostala, když mi bylo 12 let. Oficiálně jsem ale začala až v 16 letech. Dostala jsem se k tomu přes maminku, která byla velká vědma. Věnovaly se tomu i moje sestry, ale moje maminka vždy sázela na mě, protože jsem k tomu měla nejblíže. Už jako dítě jsem i bez karet dopředu věděla, že se něco špatného stane. Například v rodině. A hrozně jsem se toho bála. Dokud jsem nepřišla na to, že je to zkrátka ve mně. I když jsem na svém nadání pochopitelně musela pracovat. 

A protože jsem věděla, že ve mně to nadání je, začala jsem se kartám v těch 16 letech věnovat aktivně. I když jsem tenkrát musela být velmi opatrná. Za komunistů byly všechny tyhle věci zakázané. Klienti se ke mně tak dostávali přes maminku, která už měla stálé zákazníky. Maminka mě jim pak různě doporučovala. Myslím si, že mě možná tak chtěla i zkoušet. A takhle jsem se k lidem pomalu dostávala. Ale muselo to být opravdu potají, nesmělo se to dělat veřejně. Musela jsem to dělat doma a dávat pozor na to, koho jsem si pustila do bytu, aby to na nás někdo neprásknul. 

Jak probíhá samotné sezení? Když k vám nějaký člověk jde, na co se má připravit?

Tak v první řadě je nutné, aby se ke mně ten dotyčný klient objednal. Já mu dám termín, ve který on za mnou dorazí a pustíme se do výkladu. Od toho člověka ze začátku nechci nic slyšet. Nechci znát, jaký má problém, proč za mnou přišel a tak podobně. Mně to totiž všechno řeknou ty karty. A často se stává, že ke mně ti lidé vlastně ani nechtěli přijít, ale řekli si, že nemají co ztratit. Nebo to chtějí mít na začátku rychle za sebou. A pak se jim ode mě vůbec nechce odcházet. Někdy jsou ze všech těch informací, které jim řeknu, tak naměkko, že začnou až plakat. 

Vyhledávají vaše služby spíše ženy, nebo muži?

Obecně mě navštěvovaly vždy spíše ženy. Ale když přišel covid, chodili ke mně samí muži. A právě ti si kolikrát hráli na tvrďáky a nakonec u mě při výkladu plakali. 

Jsou třeba nějaké otázky, na které jako kartářka odmítáte odpovídat?

Jsou. Například co se týká smrti. To ode mě nikdy nikdo neuslyší. Já můžu člověka různě varovat. Říct mu, na co si má dávat pozor. Doporučit mu třeba, aby jezdil opatrněji a pomaleji, protože v kartách vidím, že mu tam hrozí nějaké nebezpečí. 

To samé se pak týká i nemocí. My kartářky neumíme přesně sdělit diagnózu, ale umíme určit, jaké orgány jsou oslabené. Na které z nich je třeba dávat pozor či je nutné je u lékaře pro jistotu vyšetřit. 

Kromě toho se jako kartářka vůbec nesmím věnovat výkladu karet svých příbuzných. To v žádném případě. Moje maminka na tohle byla opravdu velmi přísná. Nikdy nám karty nevykládala. Takže to ani já nedělám svým dětem. Víte, ono jde o to, že já své schopnosti nesmím použít pro své dobro nebo pro dobro mých nejbližších. 

Dostáváte od svých klientů nějakou zpětnou vazbu?

Ano, zrovna nedávno jsem u sebe měla maminku a říkala jsem jí, ať dává pozor na svého malého syna. V kartách jsem ho totiž viděla u vody. A ona mi týden na to celá šťastná volala. Plakala a děkovala mi. Její syn se totiž topil. 

Co nejvíce zajímá vaše klienty? S jakými problémy za vámi nejčastěji chodí?

Řekla bych, že je to padesát na padesát. Pochopitelně velmi často chodí lidé, kteří mají nějaké trápení s láskou, chtějí se ptát na vztahy a na své partnery. A ve druhém případě za mnou lidé chodí proto, že se stali obětí černé magie, která se u nás v posledních letech hojně vyskytuje. Stává se totiž, že je někdo proklel a oni pak hledají pomoc. 

A jak člověk pozná, že je prokletý? Co mu to může naznačit?

Sám o sobě to člověk nepozná, to poznám až já z karet. Ale podezření v něm mohou vzbuzovat různé věci, které se mu dějí. Například má dlouhodobě smůlu v lásce, nedaří se mu v práci. Nebo to, že je s ním něco v nepořádku, vidí ve snech. Má strašně ošklivé sny. Vidí v nich různé démony. Ráno se pak budí neodpočatý, přes den je vyčerpaný a nemůže se na nic soustředit. To všechno mohou být známky toho, že na něj někdo uvalil kletbu. 

Měla jsem klientku, která za mnou přišla s tím, že všechny její vztahy vydrží sotva tři měsíce a pak vyhoří. Žádala o pomoc, o radu. Já jsem se podívala do karet a viděla jsem, že je prokletá. Táhla to s sebou z minulého života. 

Vy sama si pak s tímto problémem dokážete poradit? Jak probíhá odstraňování kletby?

Důležité je, aby se mnou ten člověk opravdu spolupracoval. Musí být sám přesvědčený o tom, že o tu očistu opravdu stojí. Nechci přesně prozrazovat, co se během té očisty děje, ale je to práce na čtyři měsíce, protože to stavím do kříže. Aby byl jeho život požehnaný, aby všechny překážky a zlo bylo odstraněno z každé cesty. Není to jednoduché, je to dost náročné psychicky pro obě strany. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky