Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bydlení nejstarší aktivní modelky Christie Brinkley překvapí, zvláště kuchyň

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Modelingová legenda, která úsměvem a zdravou stravou bojuje proti stárnutí, se zbavuje hamptonského sídla.

Christie Brinkley má za sebou mnoho úspěchů. 25 let byla tváří kosmetické značky CoverGirl a třikrát za sebou se objevila na titulní straně Sport Illustrated. Neusnula na vavřínech a i dnes, ve svých 65 letech, brázdí mola se stejným nadšením jako před padesáti lety, kdy se začala její modelingová kariéra rozjíždět.

Být modelka nestačí

Typická americká kráska potřebovala k životu víc než jen plný šatník a zájem mužů. Prosadila se i jako herečka, fotografka, ilustrátorka, spisovatelka, návrhářka a v neposlední řadě aktivistka, která se zajímá o práva zvířat a životní prostředí. Možná proto, že měla vždy tak široké pole působnosti, nezabředla, nepověsila ve čtyřiceti kariéru na hřebík a neužívala si peněz a důchodu. Stále je velmi aktivní. Když se objeví na mole, rozdíl mezi generacemi není znát.

Příliš vybíravá

Čtyři manželství jsou na jeden život poměrně dost. Poprvé stála před oltářem už v roce 1973, naposledy se u soudu rozvedla s Peterem Cookem v roce 2008. Od té doby si žije na volné noze, soustředí se na svou kariéru, užívá si všech radostí a svých třech dětí.

Nyní prodává za 17,5 milionů dolarů krásný "Bílý dům" v Hamptons. Spousta světla, ratanu a plážových doplňků si zamilujete na první pohled.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky