Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vašo Patejdl měl se synem velké problémy: Před lety se hádali kvůli budoucnosti

Vašo Patejdl
Vašo Patejdl
Zdroj: Profimedia
Vašo Patejdl

Náhlý odchod slovenského hudebníka Vašo Patejdla je velkou ránou nejen pro jeho příznivce, ale pochopitelně i pro jeho nejbližší. Spoluzakladatel kapely Elán po sobě zanechal manželku Miluši a jejich společného syna Benjamína. Oba byli Patejdlovi jistě obrovskou oporou, je ale pravdou, že si otec se synem jednu dobu vůbec nerozuměl.

Zesnulý slovenský hudebník Vašo Patejdl, který byl jedním ze zakládající členů kapely Elán, měl kolem sebe spoustu přátel a také milující rodinu. Po boku manželky Miluše byl velmi šťastný a radost mu dělal i jejich společný syn Benjamín. I když tomu tak nebylo vždy. Před lety totiž hudebníka Benjamín uměl pořádně potrápit. 

Neúnosné chvíle

O tom, nakolik byly vztahy mezi ním a synem vyhrocené, se v roce 2021 Patejdl rozpovídal pro Blesk. Tam uvedl, že se po pandemii koronaviru nemůže dočkat, až se bude moct vrátit do práci a řádit na pódiu, neboť už to doma začíná být k nevydržení. „Syn má takové těžší období, které je hodně náročné. Dává nám to pořádně vyžrat a nejde nic jiného než počkat, až ho to přejde,” postěžoval si muzikant, který dodal, že dříve by všechno spravila jedna facka, jenže nyní už to tak nefunguje. 

Šikovný kluk

I přestože, že situace doma byla velmi náročná, ale Patejdl prozradil, že je na svého syna hrdý. „Na druhou stranu mi dělá radost, že je inteligentní a dobře se učí. Jen mi dělá starosti, že chce být youtuberem, ale snad ho to přejde,” vyprávěl. Lze tedy snadno vyvodit, že hlavní problémy pramenily z toho, že se zkrátka Petejdl obával o synovu budoucnost. 

Nyní jsou všechny hádky a rozepře zapomenuty a zdrcená rodina se musí vypořádat s obrovskou ztrátou. Zprávu o tom, že muzikant odešel do hudebního nebe, zveřejnili členové kapely Elán. „S nekonečnou bolestí a prázdnotou v našich srdcích vám oznamujeme, že dnes 19. srpna 2023 nás v nočních hodinách po krátké a těžké nemoci navždy opustil mimořádný a vzácný člověk, náš celoživotní přítel, výjimečný a geniální hudebník a hudební skladatel megahitů světové úrovně Vašo Patejdl,” stojí na jejich sociálních sítích. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky