Za celé roky si vyzkoušela hned několik profesí, které se od zpěvu značně lišily. Nakonec se ale vrátila zpět ke zpívání a také rozjela divadelní kariéru.

Šestatřicetiletá zpěvačka je posledních pár měsíců partnerkou oblíbeného herce a moderátora Petra Vondráčka. Jiskra mezi nimi přeskočila u zkoušení představení Presidenti.

V divadle jako doma

Stříbrná SuperStar si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat. Pro Kafe.cz prozradila, že má nyní opravdu velmi náročné pracovní období. „Momentálně stále účinkuji v komedii Presidenti, Tři letušky v Paříži v Divadle Radka Brzobohatého a Dovolená po Česku v divadle Semafor.“ Pracovní plány má dokonce už i na příští rok. „Od nového roku v Divadle U Hasičů hraji v krásné hře Bestiář podle románu Barbary Nesvadbové, která bude doprovázena hudbou Petra Maláska,“ nalákala tak na nové představení své fanoušky.

Koncert s partnerem

Současný partner Šárky Vaňkové je nejen herec a moderátor, ale i výborný muzikant. Není se tak čemu divit, že dvojice naplánovala společný koncert v předvánočním čase. „S Petrem náš čeká 16. 12. společný recitál v Ostravici. Bude to jen náš koncert, na který se moc těším.“ Dále také prozradila, jaké mají plány na závěr roku. „Máme se oba hezky, ale zároveň hodně pracovně. Oba dva jsme hodně vytíženi. Do tepla už letos nestihneme odjet. Máme v plánu alespoň krátkou dovolenou. V prosinci jedeme lyžovat do Itálie. Na Vánoce se moc těším, ale na Silvestra už zase hraji a to dokonce dvoják ve Znojmě.“

Související články