Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vanessa Paradis: Není jen „paní Deppová“!

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Francouzka Vanessa Paradis (37) a Američan Johnny Depp (47) tvoří stabilní herecký pár už přes 10 let. Pozornost médií se sice více upíná na něj, ale ona rozhodně není „přívěskem“ slavného muže.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na celebrity. Dnes pár slov o slavné herecké dvojici... 

Jako nebe a dudy?

Říká se, že protiklady se přitahují. Na tento slavný pár to, zdá se, platí. Zatímco ona začala svou kariéru v šoubyznysu už jako osmiletá, on se v 15 letech poflakoval na ulici, kradl a bral drogy. Společnou však mají dlouholetou lásku k hudbě – Vanessa už ve 14 letech měla první světový hit (Joe Le Taxi), Depp od mládí hrál na kytaru a budoval vlastní kapelu.

Vanessa Paradis: Napravila bouřliváka

Pro miliony dívek je asi chvíle, kdy se Johnny setkal s Vanessou, ta nejčernější, jemu ale dost možná zachránila život. Přestal střídat ženy, zmírnil náklonnost k alkoholu a začal žít pro rodinu. A čím ho Vanessa tak uchvátila? Vedle toho, že je to vážně krasavice – je léta tváří značky Chanel, asi i tím, že dokáže žít svůj vlastní umělecký život. Není jen „paní Deppovou“ – v uvozovkách proto, že o jejich svatbě, zda už byla či někdy vůbec bude, média neustále spekulují – naopak ve Francii mu může v popularitě směle konkurovat. Její desky jsou vysoko hodnocené stejně jako její filmy. Koneckonců ten poslední už brzy přijde do našich kin...

Zdroj: Mirek Vostrý, 2media.cz

(K)lamač srdcí

Jmenuje se (K)lamač srdcí a jde o romantickou komedii. Hlavní postavou je Alex Lippi (R. Duris), který se živí jako rozvraceč vztahů. Otci se třeba nelíbí nápadník jeho dcery, najme si Alexe, který vztah díky svému neodolatelnému šarmu zničí. Jednoho dne Alex dostane lukrativní zakázku – překazit svatbu krásné a bohaté Juliettě (V. Paradis). Jak to dopadne, si patrně domyslíte... Pokud se vám ale zrovna z tohoto žánru nedělá husí kůže, doporučuji vám na (K)lamače srdcí zajít. Má typicky francouzský šarm, na rozdíl od mnoha amerických romantických komedií není tak sladkobolný a křečovitý a herci své role hrají s nadhledem. Já jsem se alespoň zasmála, byť zelená závistí, jak skvěle Vanessa Paradis ve svých 37 letech a po dvou dětech vypadá! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU