Jeden z nejvlivnějších mužů České republiky se na veřejnosti neobjevuje příliš často. O to větší rozruch způsobil, když dorazil na přehlídku pětadvacetileté Vandy Jandy. Křetínský zasedl dokonce v první řadě. O jejich vztahu se šuškalo už před samotnou přehlídkou, byli dokonce spatřeni, jak opouští módní show v pražských Holešovicích společně.

Vlivní partneři

Daniel Křetínský žil několik let Annou Kellnerovou. Rozchod dcery zesnulého miliardáře a vlivného podnikatele nikdy oficiálně nevyšel na veřejnost. Vanda Janda byla doposud spojována s režisérem Slávkem Horákem. Šestačtyřicetiletý režisér má na svém kontě snímky jako Domácí péče nebo Havel. Se slovenskou kráskou chodil 3 roky.

Vztah popírají

I když vše nasvědčuje tomu, že vzniká nový vlivný pár na české showbyznysové scéně, hlavní aktéři tuto informaci popírají. „Jsme kamarádi a věděla jsem, že přijde. Potěšilo mě to,“ řekla pro Blesk návrhářka. „Vandu dobře znám, jsme kamarádi a líbí se mi její tvorba,“ odpověděl Křetínský na dotaz Blesku. Jednoho z nejvlivnějších mužů České republiky a populární módní návrhářku od sebe dělí více než dvacetiletý věkový rozdíl.

Související články