Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Válka o Michala Davida: Možná jedna velká reklama

Zdroj: Profimedia.cz

Hodný taťka a poslušný syn. Tak řadu let fungovala dvojice František Janeček a Michal David. Teď se ale hádají – oba chtějí uvést muzikál s největšími Davidovými hity. Jde o diváky a tedy - a hlavně - o prachy!

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si řekneme pár slov o sporu dr. Janečka a Michala Davida...

O co jde?

Michal David se proslavil na počátku 80. let jako hvězda skupiny Kroky dr. Františka Janečka. Už to svědčí o tom, že socialismus byl fakt divná doba! Přesto Michalu Davidovi v tuhle chvíli nelze upřít jedno – na jeho hity nezapomněli ani ti, kteří chtěli. S Františkem Janečkem byl tedy David léta jedna ruka. Najednou je tu spor! Michal údajně nejprve dal práva na své písně Janečkovi, který je chce nyní využít v připravovaném muzikálu Děti ráje, pak se ale rozhodl spolupracovat na jiném muzikálovém projektu, který pod názvem Je třeba zabít Davida chystá Michalovo „domovské“ Divadlo Broadway. A je tu tahanice… Kdo bude vítěz?

Michal David, František Janeček

Něco tu nehraje!

Kdo se někdy setkal a mluvil s Michalem Davidem, možná potvrdí má slova. Tenhle člověk nepůsobí vypočítavě, spíš jako muž, který věří své práci a chce za ni svou odměnu. Teď byl v rámci „války“ o práva na své největší hity ze strany Janečka osočen, že všechno dělá kvůli údajným milionovým dluhům, které má na svém novém domě v Křeslicích nedaleko Prahy. Tento dům má prý hodnotu něco přes dvacet milionů. To není jistě málo, ale… Máte pocit, že to je částka, kterou by jeden z největších hitmakerů současnosti nedokázal zaplatit? Nevěřím! Stejně jako v tuhle chvíli vážně nevím, na čí straně je pravda. O tom bude muset rozhodne soud! Anebo se obě strany „zázrakem“ dohodnou, protože už nyní oba muzikály získaly parádní reklamu. Každý je přece bude chtít vidět...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Renée Zellweger

Šťastně nezadaná Renée Zellweger

Blonďatá hvězda, kterou nyní můžeme vidět v romantické komedii Holka z města, přestala urputně hledat muže svého života. A je šťastnější než kdy dřív.

Akční letáky