S architektkou Zuzanou strávil Václav Upír Krejčí třicet let a mají spolu také dvě dcery. Přestože herec nikdy ani nepomyslel na to, že by jejich vztah mohl nabrat zcela jiné obrátky, realita jej nepříjemně překvapila. Jeho žena si totiž měla najít jiného partnera a dvojice se tak rozešla. 

Na podzim loňského roku mezi někdejšími manželi konečně došlo k rozvodu. Vyhráno ale ani tak nemají. “Bohužel se to ještě nějakou dobu potáhne, protože se nemůžeme domluvit, co se týká prodeje domu. Já nechci nic, než svou polovinu, ale bývalá žena bohužel nesouhlasí a dům prodat nechce, a tak se nejspíš budeme muset znovu obrátit na soud. Právníci z toho asi mají radost, protože to stojí spoustu peněz, já ale rád nejsem,” prozradil herec pro Kafe.cz.

“Dokonce jsem nabízel řešení, že ze své poloviny koupím byt pro jednu dceru a manželka by pořídila byt pro druhou dceru a pro sebe, ale ani tak jsme nedošli ke shodě. Ten dům, který jsme před dvaceti lety koupili, je přitom mimořádně nehospodárný, takže za něj platím neuvěřitelně moc peněz jen na nákladech,” posteskl si Václav Upír Krejčí a dodal, že je nemovitost také zbytečně velká - disponuje například sedmi toaletami. 

S přítelkyní se pořád jen tulíme

Ne všechno v jeho životě je ale takto negativní. Se svou novou partnerkou Lucií je umělec momentálně velice spokojený. Přirozeně se tak nabízí otázka, zda nyní nepomýšlí na druhou veselku. “Je nám spolu strašně krásně, pořád se jen tulíme, pusinkujeme, vstáváme, kdy chceme. Otázku dětí už máme také vyřešenou, protože v mých sedmdesáti a jejích padesáti by to už nebylo rozumné,” vysvětlil Krejčí, jak momentálně jeho nový vztah vypadá. 

“Teď jsme strávili týden na chatě jen spolu, bez tekoucí vody pouze se zásobami v láhvích, a tak jsme si spolu poradili i bez té hygieny. Takže jsme si říkali, že už jsme si tak blízcí a zvládneme spolu cokoli, že už se klidně můžeme i vzít,” se smíchem pro Kafe.cz řekl Václav Upír Krejčí. Konkrétní plány ohledně dalšího vstupu do chomoutu nicméně neprozradil.

Nyní se věnuje svým vystoupením včetně těch pro děti, které mu dělají velkou radost. S přesuny mu velmi pomáhá jeho partnerka, protože po loňské dopravní nehodě, kdy převrátil auto na střechu do potoka, zatím stále ještě nedostal zpět řidičský průkaz. “Lucinka řídí moje auto a je to skvělé. Ona je opravdu můj anděl,” pochvaloval si pro Kafe.cz.

Související články