Prostě a jednoduše ta dvojka je i po roce známosti do sebe hodně zaláskovaná. A nebyl to na ně vůbec špatný pohled.

Po skončení křtu jsme je vyrušili z jejich milostných hrátek a požádali o pár slov o jejich současném životě. První se ujala slova krásnější polovina páru, Lucka.

V listopadu jí zemřel tatínek. „Odešel a náplní života byl tehdy velký smutek. A pak, o několik týdnů později přišlo osudové setkání – potkali jsme se s Upírkem, přeskočila jiskra a byla z toho láska. A ještě jednu věc vám řeknu, takovou, o níž moc nemluvím. Tehdy jsem tam nahoru řekla: Táto, děkuji. Myslím si, že on nade mnou držel ochrannou ruku a náš vztah je i jeho dílo,“ svěřila se trošku i rozechvělým hlasem Lucie. A co na to její Upírek?

„No, řeknu vám, že opravdu platí, že láska je mocná čarodějka. A je fuk, přijde-li za vámi ve dvaceti nebo sto letech. Je to prostě neuvěřitelné, nejsou to jen slova, ale u nás realita. Jsme spolu ten rok a neuplyne chvíle, abychom o sobě a naší cestě životem neuvažovali. Pořád se oňuchňáváme a pusinkujeme a užíváme si společné chvíle na plné pecky,“ doplnil svou partnerku bavič, herec a moderátor.

Milí přátelé, už nějaký čas nejste puberťáci, ale jak říkáte a chováte se k sobě navzájem, tak by tomu člověk nevěřil. Je na vás vidět, že láska opravdu kvete v každém věku a s trochou závisti říkám, že život v páru je asi tím životním nej.

„Tak to si pište, máte úplnou pravdu. Já jsem nic alespoň trošku podobného, co prožívám, nezažila v celém životě,“ přiznává Lucie.

„Je to prostě nádhera, kterou se snažíme udržovat na tom stupínku nejvyšším. Jsme na všechno dva, a to je víc, než být sám a protloukat se životem jako jedinec,“ svěřila se Lucka a co na její slova říká partner?

„Je to přesně tak. Možná to bude znít trošku nadneseně, ale máme to naše běhání po světě zalité sluncem. Jsme tedy dvojice zcela rovnocenná, nikdo u nás není šéfem domácnosti, oba zvládáme vaření, uklízení i vynášení kýblů s odpadky a jednoduše řečeno všechno řešíme spolu a bez dohadů,“ svěřil se pro Kafe Upír Krejčí.

„V současné době vidíme, že řada lidí je naštvaná v tom, v čem žijeme. Já doporučuji, jste-li pár, zahoďte špatné myšlenky, neposlouchejte kecy těch rádoby chytrých a řiďte se svým srdcem a rozumem,“ radí.

„A neposlouchejte televizi. My ji nepouštíme na zprávy a podobné ptákoviny vůbec a je to doslova a do písmene ideální stav. A když se chceme zasmát, máme nahrané filmy, které nás baví a přinášejí pohodu. A i o tom život je,“ vysvětlil životní pohnutky Vašek.

A ještě na jednu věc se musíme zeptat a pak už dáme pokoj, abyste se mohli věnovat zase jeden druhému. Takže Lucie a Upíre, co takhle svatba? O té neuvažujete, když prožíváte, jak jste řekli, nejlepší dny svého života?

„Ale jasně, že ano. Uvažujeme a vážně a i na svatbu dojde, ale termín zatím na nás nechtějte,“ dodali unisono oba milenci a opět aktivně navázali na svou hru lásky.

Související články