Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Václav Noid Bárta o Ivě Pazderkové: Rozhodně není blázen, je jen impulzivní

Iva Pazderková a Václav Noid Bárta
Iva Pazderková a Václav Noid Bárta
Zdroj: Profimedia
Iva Pazderková a Václav Noid Bárta

Iva Pazderková se během své účasti v soutěži Survivor stala terčem kritiky a ostatní soutěžící dokonce označili herečku za blázna. Podle Václava Noida Bárty je Pazderková skvělá impulzivní žena, která dosáhla ve svém životě velikých cílů a za blázna ji rozhodně nepovažuje.

Iva Pazderková byla v reality show Survivor jasným outsiderem v obou kmenech. Herečky se nejprve zbavil červený kmen Mao, který ji přeřadil do druhého týmu.

I když Iva zapadla do Azua o něco lépe, stejně skončila dvakrát po sobě v duelu a proti svému spojenci Adamovi Raiterovi už nedokázala obhájit vítězství a musela ostrov opustit.

Pazderková lezla ostatním od samého začátku na nervy hlavně kvůli svým častým výkyvům nálad, na které upozorňovali jak členové Mao, tak následně i Azua. Herečku někteří dokonce označili jako psychicky nestabilního člověka a podobného hodnocení své osoby se dočkala také na sociálních sítích. Blízký kamarád Ivy, Václav Noid Bárta, se proto rozhodl ji obhájit.

Rozhodně není blázen

"Spoustě lidem může připadat švihlá, ale je to i trošku práce režie a střihače. Iva je impulzivní, což je i důvod, že dokázala v životě tolik věcí. Je to skvělá a správná ženská, rozhodně není blázen, jak si někteří myslí," řekl Václav Noid Bárta Expresu na adresu své kamarádky Ivy Pazderkové.

Zpěvák přiznal, že právě herečka byla v soutěži jeho favoritkou, bohužel ale opustila ostrov předčasně, což samotnou Pazderkovou velice mrzelo. 

"Mrzí mě, že jsem si tam ještě nesáhla na své limity, ale hodnotím to jako krásnou životní zkušenost," sdělila Iva TV Nova po příletu z Dominikánské republiky. 

Také jsem dostal nabídku

Václav Bárta mohl být také jedním z účastníků reality show Survivor, z rodinných důvodů ale nabídku odmítl.

"Byl jsem do show přizván, nejednou. Já jsem ale nemohl jít, kvůli práci i rodině. Jel bych rád, ale časově se to nedá zvládnout," vysvětlil zpěvák.

Václav Noid Bárta by jistě potěšil ženské divačky Survivora

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky